Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek 160 kg felhúzás...

Szerintetek 160 kg felhúzás 16 évesen olyan hihetetlen?

Figyelt kérdés

El vagyok keseredve egy kicsit, hogy ma húztam új maxot felhúzásban erre akinek elküldtem azt írták hogy persze, hagyjuk má, felét se bírod, meg hogy csak "nagy emberek", testépítők dobálóznak ennyivel. Nem az elismerésre vágyok, hanem megmutatni hogy erre is képes vagyok. Hozzá kell tenni hogy másfél év edzés után, tehát 2019 január. (akkor voltam 15 éves). ez már kicsivel több mint a testsúlyom kétszerese, ami úgy tudom hogy már haladó szint, ennyi idősen meg főleg. Videó is van róla, de azt mondják h kamu súly, meg nem is annyi. Azt akartam már rávágni hogy attól hogy te eltunyúlt lusta dög vagy, akinek egy tál popcornt nehéz elicpelni a tévé elé, attól nekem lehetséges elérni, főleg hogy teszek érte. Mi ezen olyan hihetetlen? A gyúrós haverjaim elhitték persze, mert ők szoktak látni, de akik nem jönnek le a terembe, teszem azt tesók, unokatesók, értitek az én korosztályom, meg pár haverom. A dologhoz még hozzájön hogy mielőtt elkezdtem járni kondiba, egy eszméletlen nyeszlett gyerek voltam, nagyon gyenge is. És igen, van bennem bizonyítási vágy, amit már érzem hogy kezd csillapodni, mert kezdem lesz@rni hogy ki hiszi el, de azért sz@rul esik, hogy a kemény munkámat, meg amire büszke vagyok, simán elintézik flegmán hogy áhh biztos nem, te erre nem vagy képes.


Ez olyan hihetetlen lenne? Fekvenyomással és guggolással is ez a helyzet, de azért húzta ki nálam a gyufát pont a felhúzás, mert végre elértem a testúlyom kétszeresét, ami nekem nagy szó.



2020. jún. 10. 23:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Magasan a tesztó báttya
2020. jún. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Versenyen semmit nem érsz egy 160-as felhúzással
2020. jún. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A testsúlyodtól függ. Már 90 kilósan se rossz teljesítmény,de ha 60 kg vagy (esetleg 70) na az már valami.


A versenyen tény és való nem nagy szám,de pláne 16 évesen ez azért átlagon felüli.


De ha van benned másfél mázsa,akkor lóf*sz.

2021. dec. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!