Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi testzsír% körül kezdene...

Mennyi testzsír% körül kezdenek el látszani az erek az alkaron,illetve a kockahas?

Figyelt kérdés

190cm vagyok 84kg.

23%volt a testzsírom legutobb..

Mivel magas vagyok így annyira nem látszik (hálistennek).

Viszont most szép lassan kitűztem magam elé apró célokat,így hátha sikerül egy kigyúrt forma az apró sikereknek hála😃

Az első ilyen az alkaron illetve a bicepszen látszodó erek lennének,nem tudom miért nagyon tetszik ha egy férfinak olyan..

A másik a kockahas..tudom diéta..

Kb mennyi az a testzsír% ami már hoz eredményt mind2 célhoz?

Kb hány kilót kéne így vesztenem?



2020. jún. 17. 20:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Mindig melegits be valami alapgyakorlattal a bicepszed Scott pad előtt rendesen, nehogy elszakadjon a bicepszed a Scott padon!

Bemelegités lehet egykezes súlyzó-egyenes rúd-csigán egyenes rúddal ülve padon bicepszre

És a Scott padot mindig szűken fogd, attól majd beindul az eresedés főleg nagy súlynál

2020. jún. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Rendben koszonom akkor elotte csinalok kisebb sullyal egykezes bicepszet mondjuk 3x10-et 8 kilova aztan a scott es ott megorobalok eloszor 1x8-at 20 kiloval aztan ha megy megyek egyre feljebb,ha nem akkor 20al addig csinalom amig megy.
2020. jún. 17. 21:59
 13/16 anonim ***** válasza:

Így van mindig melegitsd be alaposan és annyi súlyt pakolj a scott padra amennyit érzed, hogy bírsz izomzatilag

Nem kell erőltetni nagyon ha nem megy a nagyobb súly, majd idővel menni fog csak mindig lépcsőzetesen haladj a súlyokkal felfelé (Ha nem megy a 20 kiló a Scott padon akkor rakd vissza 15-re)

2020. jún. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Rendben rajta leszek😃

Gyakorlatot mennyit csinaljak izmomcsoportonkent 3-4 eleg?

Azon belul pedig 8-12ismetlesek ahogy mennek.

2020. jún. 17. 22:23
 15/16 anonim ***** válasza:

Egy izomcsoportra 3 különböző gyakorlat elég

Azon belül pedig igen,6-8-12 ismétlés, ahogy birod

2020. jún. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Koszonom,akkor atalakitom kicsit a rendszert😃
2020. jún. 17. 23:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!