Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Multifunkcios kondigepre jo...

Multifunkcios kondigepre jo edzesterv?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Vettem egy multifunkcios kondigrpet, konkretan ilyet: [link]


De sehol nem talalok ra tippeket, hogy egy egesz edzest, hogyan lehet megcsinalni rajta? Nyilvan vannak otleteim, de nincs valakinek egy konkret edzesterv ilyenre ami minden reszt megeddz? Osztott edzestervre gondolok. Youtubeon is neztem, hogy milyen gyakorlatok vannak ra, de semmit nem talaltam.

Esetlet valakinek valami tapasztalata van e teren?


Elore is koszonom a valaszokat!

Udv.


2020. júl. 10. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem látszik a fényképen konkrétan, hogy milyen funkciói vannak a gépnek

Mellet-hátat-lábat-hasat le lehet vele úgy ahogy edzeni amennyi látszik belőle de sem a bicepszet sem a tricepszet sem a vállakat nem tudod fejleszteni vele

Vegyél még hozzá egy dönthető kondipadot meg egy pár darab súlyzót, hogy a hiányosságokat le tudd vele edzeni

2020. júl. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tricepsz, bicepesz, vallakat tudom edzeni. Vallakat ugy, hogy allig huzassal. Tricepszet tricepsz letolassal. Akarok meg venni hozza kotelet, hogy fej folott is tudjam csinalni. Bicepszet pedig alsocsigán tudom megoldani. Ketkezes sulyzom van, de csak 4*5os sulytarcsakkal. Ott pl. Tudom meg a vallat fej fole nyomassal. Sok minden van a gepen, csak kivancsi vagyok tapasztalatokra, hogy ki hogyan csinalta meg az edzestervet maganak.
2020. júl. 10. 13:23
 3/4 Pawel166 ***** válasza:
Én úgy csináltam meg, hogy kidobtam azt a szart és lementem az edzőterembe
2020. júl. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is ott edzettem másfél évig. De sajnos most nem mehetek el semelyik edző terembe, ezért kényszerültem erre a megoldásra.
2020. júl. 31. 04:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!