Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen edzéseket kell csinálno...

Milyen edzéseket kell csinálnom ahhoz, hogy tudjak húzódzkodni?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék túl izmos lenni csak szeretném, ha fel tudnám húzni magam legalább 2-3x.

Jelenleg főleg hasra és lábra edzek (sokat sétálok szóval lábra kevesebb időt szánok).

19/L



2020. aug. 13. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Gumiszalaggal huzodzkodni
2020. aug. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Húzódzkodás gumiszalaggal. Átkötöd, lábad bele és mehet, az is biztos, hogy nem leszel tőle túl izmos. Láttam már lányt, aki nem bohóckodott a húzódzkodó gépen, hanem csinálta rendesen, mégsem volt túl izmos.
2020. aug. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kondiba szokott lenni olyan gép amire feltérdelsz és könnyíti a húzódzkodáson, tehát magadat húzod csak a súlyod egy részét átveszi a gép
2020. aug. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hm, azt kihagytam, hogy nem járok kondiba. Itthon edzek minden féle gép nélkül, csak gumi szalagot szoktam használni illetve. :)
2020. aug. 13. 21:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Szalagos módszer, vagy kezdd negatívokkal és amikor már megerősödött a hátad kicsit, akkor folytasd a felhúzással is.
2020. aug. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!