Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Régi motorosok, szerintetek...

Régi motorosok, szerintetek is nagyon elkorcsosult a testépítés?

Figyelt kérdés

Főleg hobbi szinten. Rengetegen járnak termekbe, rengeteg terem nyílt emellé ráadásul. Én azt vettem észre, hogy hatalmas különbség vagy a 10-15 évvel ezelőtti gyúrós mentalitás és a mai között(hát még az ennél régebbi között milyen lehet).


Szerintetek jó irányba halad a testépítés?



2020. szept. 29. 08:05
A kérdező szavazást indított:
Jó irányba
Rossz irányba
Jó irányba, éljen a Zyzz generáció
rossz irányba, irány vissza az időben 30 évet
21 szavazat
1 2 3 4
 1/36 Lazy Lover ***** válasza:
58%
Ezt is mint mindent tönkre tette a média tele a terem fitness p>csákkal meg dísz buzykkal régen sokkal jobb volt
2020. szept. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
69%
Jobb, hogy többen mozognak az emberek, valamelyest nagyobb a mozgáskultúra mint 20 éve.
2020. szept. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
57%
Egyébként Zyzz pont 10 éve csapatta
2020. szept. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nem baj az hogy az emberek foglalkoznak magukkal es mozogni akarnak. Jol akarnak kinezni. Mas kerdes hogy nyilvan ezzel egyutt felhigult a tarsasag.
2020. szept. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
70%
Én kb 25 éve tolom a vasat, és szomorú milyen irányba ment el a testépítés.. Nem is csodálkozom hogy lehülyebunkókoxosgyúrósoznak minket
2020. szept. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
81%
Szégyen ami manapság megy a teremben 🤮
2020. szept. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
67%
Az nem baj, hogy sokan edzenek, csak az egész mentalitás, a sok díszpáva. Sokat szidják a focistákap pl, holott a konditeremben sokkal több a fogyatékos díszpinty, mint a focisták között % ban. Illetve más sportoknál, normális életformáknál 10 év után érzik magukénak az emberek ezt a no pain no gain dumát. A konditeremben meg lassan 1 hónap után is ódákat zengenek az akaraterőről, hogy hízott 5 kilót egy vézna pali. Az egész úgy van beadva, mintha ez lenne az akaraterő, a kitartás fő telephelye, holott inkább a fogyiké. Én egyszer kiakadtam, hogy a szaktársam milyen hülyén gondolkozik, pedig ő egy ligával feljebb van a konditermi átlag népségtől, agyban. Vicc az egész. Egyesek meg csak annyit látnak, hogy a sport az jó, ha konditerem az csak jó lehet.
2020. szept. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
83%

Hát szerintem meg ha 20-25 éve is lettek volna kamerás mobiltelefonok, akkor tuti ott is lettek volna olyanok, akik fotózzák magukat a teremben.

Sőt régen nem volt ennyi terem, nem volt ennyi lehetősége mindenkinek. Ha akkor is többen jártak volna, ott is lettek volna "ratyik".

2020. szept. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
40%
Én nem tudom, hogy mi lett volna régen, a mai konditerem a hülyék gyűjtőhelye. Ez az a mozgásforma amihez semmilyen előfeltétel nem kell. Más sportokat el kell kezdeni 5 évesen, kell hozzá tehetség. Pont ezért felkapott a konditeremi életforma, mert minden hülyének elérhető. Pont ezért nem olyan nagy szó oda járni. Ők mégis úgy tesznek, mintha ehhez kéne a legtöbb akaraterő, vicc. :D
2020. szept. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%

"Más sportokat el kell kezdeni 5 évesen, kell hozzá tehetség."


A hobbisportról beszélünk, ember!

Ha én futni akarok, vagy fallabdázni, el kell kezdenem 5 évesen? Ne röhögtess már!

A terembe járók nagy része is "hobbi" gyúrós, nem sokan készülnek versenyre, csak lejának edzeni az izmaikat.


Szóval ne keverd a szezont a f@szommal!

2020. szept. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!