Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez az étkezés felosztás jó lenne?

Ez az étkezés felosztás jó lenne?

Figyelt kérdés

Eddig műszakban jártam dolgozni és nagyon rendszertelen volt az étkezésem. Nemrég váltottam és gondoltam felosztanám az étkezésemet normális időpontokra.


1. étkezés - 05:30

2. étkezés - 08:00

3. - 12:00

4. - 16:30

5. - 21:00


Gyors az anyagcserém és viszonylag sok tápanyagra van szükségem. A pontos három óránkénti kaja sajnos nem opció.

A makrót számolgatom, ezzel nincs is baj csak ugye a vissza kell szoknom a normál nappali étkezéshez.


U.i.: közbe közbe beugrik egy két protein turmix és műzli szelet .



2020. okt. 4. 20:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Neked is jó életed lesz. Időre eszel mint egy nagy csecsemő.
2020. okt. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
1. Te meg gondolom összevissza, biztos egészségesen.
2020. okt. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Az élet nem függhet ettől.
2020. okt. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
21%
Akkor eszel amikor akarsz.
2020. okt. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló az mivel jobb, hogy az átlagnál kimarad a reggeli és letudja a délelőttöt egy-két kávéval vagy "jobb" esetben néhány péksütivel. Aztán meg jöhet akár mi, rendszertelenül...


Nem sértésből, de laikusok miért szennyezik ezt a topikot?

Tudhatnád, hogy a testépítés a konyhában kezdődik, fontos az egészséges tápanyag bevitel.

2020. okt. 4. 22:04
 6/16 anonim ***** válasza:
Pontosan ez a baj. Erről szól minden percetek. Az élet nem állandó, változik, nem lehet fenntartani egy ilyen rendszert, ahol minden egyes nap ugy élsz mint egy robot.
2020. okt. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
67%
Változatosan eszek, mégis van benne rendszer és nem zabálok a péksütit meg a hambrugert 2 pofára és tudod mit? Nem is kívánom ezeket. Lehet változatosan, de normálisan és rendszeresen is étkezni.
2020. okt. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Persze, nem kívánod... A száraz csirke meg a rizs minden vágyálmad.


Nem kell a nagyotmondás, csak azért nem eszed a sajtburgert mert hátha nem látszananak a kockaid, amikre egyébként a loteri kutya se kíváncsi :'D

2020. okt. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
43%

Ember, olvasással van a gond vagy az értelmezéssel?

Mondom változatos! Az hogy nem eszek szemét kaját, pl péksüteményt aminél nincs lejjebb és még NEM IS FINOM, az nem jelenti azt, hogy csirkét és riszt eszek. Most figyelj, a rizst sem szeretem, tehát nem is szoktam. A csirke jöhet jól elkészítve :P

Az hogy te a szemétre izgulsz a te bajod, másnak nem kell.

Egyed csak a mekit azt majd a nők is megirigyelnek mekkora melleid lesznek.

2020. okt. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ami neked szemét az értékes élelmiszer másnak. Ki vagy te hogy megmondd mi a szemét.


Edd a vizes csirkedet, na az igen "értékes tápanyagokban".

2020. okt. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!