Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lassú anyagcserevel hogyan...

Lassú anyagcserevel hogyan fogyjak?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Fogyni szeretnék, de nehezen megy. Mit ajanlotok mit tegyek, miket egyek, hol nézzek utána annak hogy fogyhassak.

105 kilo vagyok, 174 cm magas. Lassú az anyagcserem, szűz tea kapszulat is használok.

Előre is köszönöm.



2020. nov. 23. 22:44
 1/9 A kérdező kommentje:
És Nő vagyok! Bocsánat elfelejtettem odairni
2020. nov. 23. 22:46
 2/9 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

"Lassú az anyagcserem"


Ez miből derült ki?

2020. nov. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%
1500 kalóriás étrendeket keress! Mozgásnak gyaloglás, torna, úszás, ellipszis tréner.
2020. nov. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Kalóriadeficites étkezés. Ilyen testarányokkal nem hiszem hogy olyan lassú lenne az anyagcseréd, a cukron és alapvetően a kalóriabevitelen kell visszavenni.
2020. nov. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
kevés kaja sok mozgás kombóval
2020. nov. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
41%

Lassú anyagcsere nincs. Van jó (ami sokat megemészt, ezek azok, akik köönnyen híznak), meg van rossz (tökmindegy mennyit eszik, nem hízik).


Az élet (és történelem) igazsága, hogy állati eredetű kajákat kell enni, és meg van oldva. ;) Fontos a belsőségek fogyasztása is, de abból sem kell sok.

2020. nov. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
19%
Azt elfelejtettem, hogy a kalória úgy, ahogy van, kamu.
2020. nov. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]


Emelle még anyagcsere gyorsításnak én Wim Hof módszert csinalom, kimondottan hatásos immunerősítő és anyagcsere boost.

2020. nov. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ugyanazt mintha gyorsabb lenne csak kevesebbet.
2020. nov. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!