Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lassú az anyagcserém, hogy...

Lassú az anyagcserém, hogy fogyjak?

Figyelt kérdés
3. Hete diétázok,de nem nagyon érzek semmit. Egy kicsit fittebb vagyok,de fogyni szeretnék 10 kg-ot. Eddig semmi,székelni se tudok minden nap. A bmi egészséges,nem vagyok túlsúlyos. Heti 4x futok futópadon (intervall). Napi 4x-5x eszek. Reggelire tojást vagy abonettet,yoghurtot. Plusz elkezdtem inni whey proteint. Tízórai egy alma, ebéd csirkemell salival, futás előtt egy órával eszek vagy egy banánt,vagy egy teljeskiőrlésű kenyeret light vajjal stb. Edzés után protein. Azt csak ma kezdtem el inni. Vacsora saláta vagy egy yoghurt. Plusz kávé,azt nem hagyom el. Mit csinálok rosszul? Mit csináljak másképp?

2015. febr. 16. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Kevés a növényi rost, nem véletlenül nem tudsz rendszeresen székelni. Egyél savanyúkáposztát meg céklát és sok folyadékot (mert ami leírtál, abban összesen 1 liter sincs).
2015. febr. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 angelside ***** válasza:

A diéta és a jó anyagcsere alapja a "bőséges" (elméleti optimumhoz közeli mennyiségű) evés.


Napi ~ fél kiló nyers zöldséggel nagyon nem lőhetsz mellé. Adj egy kis időt a szervezetnek, míg megszokja az "új rendet".

2015. febr. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem tudok sok zöldsèget magamba tuszkolni.. de köszönöm
2015. febr. 17. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!