Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Meg tudok tanulni még valaha...

Meg tudok tanulni még valaha rendesen guggolni?

Figyelt kérdés
Közel 1 évig rosszul csináltam. Új terembe kezdtem járni, ahol van tükör a keret mellett - és akkor vettem észre, hogy a hátam alsó szakasza rendesen begörbül (buttwink). Azóta itthon próbálkozom, persze csak súly nélkül, de még mindig nem túl szép... néha meg érzem, hogy a hátam is megfeszül. Ez lehet amiatt, mert merev vagyok? (a bokám tuti merev, azt mostanában kezdtem nyújtani) Vagy hagyjam a guggolást végleg? :(

2020. dec. 1. 14:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
persze
2020. dec. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Presze hogy meg lehet, ez nem is akkora probléma, amit ne lehetne kiírtani fejből. A powerbuilder ebookban vannak tesztek a guggoláshoz is, hogy elég mobilis vagy e, illetve ha nem, akkor mit hol hogyan nyújts.
2020. dec. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, meg lehet tanulni. Paradoxnak tűnhet, de ha a mobilitással van baj, lehet, hogy épp kéne súly. Nem sok, de a serleg guggolás jó rávezetőnek.
2020. dec. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem
2020. dec. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2020. dec. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Soha
2020. dec. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Dehogy hagyd. Nagyon fontos gyakorlat. Jolesz az. Figyelj oda h szabalyos legyen es ne erdekeljen mekkora a suly. Felhuzni szoktal? Nagyon megerősit. Nekem az tette rendbe a guggolasom is. Sokkal stabilabb, erosebb vagyok.
2020. dec. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Zard ossze a lapockad szoritsd le a sarkad feszitsd meg a hatad homorits kicsit vegyel egy levegot es menj le vizszint ala egyenes hattal mintha le akarnal ulni. Amig josz fel fujd ki a levegot.
2020. dec. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy évig rosszul csináltad, az már berögzült, nem fogod tudni megtanulni
2020. dec. 11. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!