Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Érdemes lenne most otthagynom...

Érdemes lenne most otthagynom a sulit és elkezdenem dolgozni, hogy legyen pénzem egy otthoni edzőterem létrehozására?

Figyelt kérdés

2020. dec. 7. 17:37
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Mire jársz kérdező?
2020. dec. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
NKE-n tanulok
2020. dec. 7. 20:08
 13/27 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, hogy jobban jársz ha befejezed. Lehet, hogy nem piacképes, de nem jó úgy gondolkozni, hogy "lesz egy jó diplomám, amivel jó lesz a kezdőfizu". Ezzel a hozzáállás nem lehet sokra vinni. Amúgy az emberek kicsit túlzásba viszik ezt az otthoni edzőterem dolgot. Persze, fasza lenne, de nem az elsődleges prioritás. Nem tudom, hogy versenyszintű testépítő vagy-e, de ha csak hobbigyúrós, akkor saját testsúlyos edzéssel, és minimális súllyal tudsz fejlődni tovább. Persze, nem tudod folytatni az edzőtermi edzést, de ez van, újra kell gondolni az edzésedet. A legtöbb ember rohadtul aluledzi magát a termekben, egy rakás dologban van fejlődni valója (testtudat, agy-izomkapcsolat, mobilitás, robbanékonyság, kondíció), ha pedig a gyenge pontjaikat kell megcélozni olyan dolgokhoz kell visszatérni, mint (amúgy sokak által megvetett) talajgyakorlatok 0 súllyal vagy akár izometrikus/excentrikus gyakorlatok gyakorlatok saját testsúllyal.
2020. dec. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát kérdező. Ugye ez a kérdés trollkodás? Semmi értelme otthoni terem miatt elhagyni az egyetemet. Egyetemet elhagyni van értelme, na de nem ezért. Bár én tuti nem hagyom el az egyetemet, max ha meghalok!
2020. dec. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

De ez a szak egyrészt csak időpocséklás és pénzkidobás. Nem fogok benne dolgozni. Közigazgatásban nettó 140-et keresnék ezzel a diplomával, ugyan az mint a tanári pálya, nem lehet megélni belőle. És semmiképp sem akarok elhelyezkedni benne. Mert nem akarok, hülye lennék közszférába menni.


Amúgy is itt akartam hagyni, de most, hogy itt van a távoktatás, már még szarabb minden.

És van már egy szakmám, abban is tudnék dolgozni.

2020. dec. 7. 22:18
 16/27 A kérdező kommentje:
Tényleg megérné 3 évet elcseszni az életemből egy büfészakért, csak hogy elmondhassam h van egy diplomám?
2020. dec. 7. 22:19
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Jó, akkor nem akarsz ott diplomázni. Attól még minek neked házi konditerem? xD


Miért nem keresel másik szakot később, ha kell neked diploma.

ha nem kell, akkor meg van szakmád nem?

Viszont házi konditerem meg minek?

2020. dec. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, hogy hol fogsz elhelyezkedni. A diploma ha nem is túl sokkal, de több fizetést jelent, mivel felsőfokú végzettséget van. Ezt pedig törvény szabályozza. Neked (most mondok egy számot) 20 ezer Ft az csak úgy kidobható az ablakon?


Azt is elismerem, hogy akadhatnak olyan helyek pl Aldi ahol a raktárosok többet keresnek mint sokan akik irodában ülnek. Csak az a nem mindegy, hogy télen a fűtött, nyáron a hűtött klímás irodában ülsz, ha meg vagy fázva el tudsz menni szabira, tudsz magadnak teát csinálni stb, vagy lázasan is a dobozokat kell pakolgatnod. 50 évesen amikor már majd fájni fog a derekad nem feltétlenül lesz kellemes meló.


Továbbá lehet hogy diploma után nem azonnal kapsz munkát, vagy az első munkahelyed nem a szakmádban lesz, de ettől függetlenül kereshetsz mellette melót.


Az meg hogy te milyen szakra mentél és milyen egyetemen vagy, az bocs de a te döntésed volt.


És félreértés ne essék. Nem nézem le a raktárosokat, a kétkezi munkásokat, és az utcaseprőket sem. Nélkülük nem tudnánk bemenni a boltba és a polcról levenni az árut, a kétkezi munkások építik fel a házát amiben élünk, az utcaseprők nélkül pedig a szemétben úszna minden és hullanánk mint a középkorban, mert a sz*rt is az utcára dobják az emberek. Ettől függetlenül okkal mentél egyetemre, ami ha most nem is látod értelmét, később még jó lehet az a papír a zsebedben.

2020. dec. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Adom. Én is utáltam az egyetemet, pedig én nem is büfé szakra jártam, de egyszerűen láttam, hogy SZAR és magas szintű az intellektuális trógerség a felsőoktatásban. Ettől függetlenül szerintem érdemes diplomát szerezni, egyszerűen jó, ha kompetens vagy BÁRMIBEN. Később még foglalkozhatsz mással, sőt válhatsz szakot, sőt ha szakot váltottál még utána is válthatsz. Csak először érdemes kimaxolni valamit.
2020. dec. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Úgy akarsz konditermet nyitni, hogy semmi pénzed, de ami a legfontosabb, hogy kitartás kellene. Mind magához egy vállalkozás beindításához, mind magához az edzéshez türelem, alázat, idő és kitartás kell. Te ennyire gyökér vagy, hogy neked egyik sincs. Gratulálok, az ilyen semmire valók mennek most tönkre, akik így gondolkoznak mint te. :D
2020. dec. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!