Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Teljes test edzés tippek?

Teljes test edzés tippek?

Figyelt kérdés

hétfő-szerda-péntek edzenék

tippeket szeretnék milyen gyakorlatokat válogassak össze az adott napokon, illetve mennyi pihenőidő kell gyakorlatok,sorozatok között



2020. dec. 16. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon hosszú lenne. Próbálj kevésbé összetett kérdést kiírni! Sorozatok között 2-3 perc pihenőt tarts!
2020. dec. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ICF 2.0
2020. dec. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Miert teljes test? Az nem vmi hatekony. Max ha most kezded.
2020. dec. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát kinek mi én ismerek olyat, aki elég régóta nyomja, és szépen fejlődik. Am én kezdő vagyok ezért is kérdeztem, h hogyan válogassam össze a gyakorlatokat. Közben azért nézegettem és tudom nagyjából, csak kíváncsi voltam olyan véleményére, aki ezt csinálja.
2020. dec. 17. 10:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Hmm ha teljes testet edzenek akkor minimum lenne benne. Guggolas, felhuzas, fekvenyomas, tárogatás, huzockodas, evezes, vallbol nyomas, oldalemeles, bicepsz ruddal meg tricepsz csigan. De ez tul sok egy napra. Max ha mindenre egy gyakorlat de akkor vmi A-B felosztasba valtogatva a gyakorlatokat. Mar csak a fekvenyomas, felhuzas, guggolas 1.5 ora. Meg sztem nem lehet birni ha kemenyen csinalod.
2020. dec. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
csinálj push pull leget
2021. jan. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!