Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A stresszmentes, pihentető...

A stresszmentes, pihentető élet mennyivel javítja a fejlődést?

Figyelt kérdés
Jó tudom, nagyon. Viszont mindezt félre téve, vannak akik nem veszik komolyan gyúrós szempontból az alvást, a minőségí étkezést és még csak nem is a gyúrás a fő életforma számukra és mégis jól néznek ki. Van genetika is, tudom. Viszont így is durva, hogy egyesek milyen jól néznek ki, mikor nem veszik komolyan magát azt az életformát, pedig elvileg a jó fejlődés alapja a pihenés, edzés és étkezés. Nyilván naturál fickókról beszélek, ők nem olyanok akik osztják az észt de cuccolnak, igazából komolyan se veszik az egészet, nem is mennek sokszor terembe. Most akinek jó a genetikája a testépítéshez nekik ez a normális, akinek nem ő pedig tunya lesz?

2021. jan. 12. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Te honnan tudod hogy aki hobbi szinten edz, az nem pihen eleget?
2021. jan. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez azért összetett, a stresszre sem mindenki ugyanúgy reagál.Pl egy paraszimpatikus túlsúlyt mutató ember simán lehet, hogy csak úgy alapjáraton tud olyan nyugodtan aludni, amiért nekem már meditációt és légzőgyakorlatokat kell végeznem.
2021. jan. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Első, ha simersz valakit azért tudod, hogy megadja e ezeket a fejlődésénel ha tudatosan ha nem. Nem csak a pihenés a lényeg, egy az egybe sokan nem követik azokat a "szabályokat", amik elvileg kötelezőek, mint az edzés (helyesen), pihenés, stresszmentes élet (azaz minél kevesebb stressz).
2021. jan. 12. 20:22
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyszóval akkor lehet fejlődni rendesen jó genetikával akkor is, ha valaki nem pihen eleget, nem táplálkozik olyan jól és nem edz tudatosan?
2021. jan. 12. 20:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Sokat, amikor a sitten voltam, xar kajával is fejlődtem mint állat, mert megvolt a pihenés bőven
2021. jan. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!