Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ilyen paraméterek mellett...

Ilyen paraméterek mellett mennyi idő alatt lehetne elérni az adonisz-indexet, vagy kicsit többet? + milyen multifunkciós edzőgépet kéne vennem?

Figyelt kérdés

22 éves fiú vagyok, 176 cm magas, 65.7kg.

Testzsír-indexem 14.5%.


Ha mindennap csinálnék 200 fekvőtámaszt, 500 guggolást és 1000 hasprést, valamint 200 lábemelést, helyesen, mindezt 2 részletre osztva, heti 5 napban, akkor egy halakban és zöldségekben gazdag étrend mellett milyen hamar érhetnék el NAGYJÁBÓL az Adonisz-indexet?


Ezt az “edzéstervet” (tudom, hogy kicsit túlzás annak nevezni) eddig kemény 2 napja csinálom, ma is megcsináltam (bár majd úgy akarom hogy csak hétköznaponta) és jelenleg összesen olyan 4 órát vesz igénybe, hogyha összeadom...


A későbbiekben szeretnék venni egy multifunkciós edzőgépet is, ami az egész test edzésére alkalmas, olyan 200,000 forint magasságáig, esetleg ajánlhatnátok konkrét modellt!


Előre is köszi!



2021. jan. 24. 00:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Mi a cél?
2021. jan. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!