Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Meddig érdemes megtartani ezt...

Meddig érdemes megtartani ezt a pózt mozdulatlanul?

Figyelt kérdés
[link]
2021. jan. 27. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Huuu,ez elég komoly! Talán 5 percig, de ha erősödsz, tovább is megnni fog. De nekem kb addig bíná lábam
2021. jan. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
És ennek mi értelme? 😀 Ez pont olyan, mikor én 40 kilóval a nyakamban, mozdulatlanul álltam féllábon 2 percig 😀 semmi értelme sem volt 😀
2021. jan. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Addig,ami neked már kihívást jelent. Ha már több ideig meg tudod tartani,mint pl. 2 perc,akkor tegyél az öledbe valami súlyt.


Én szoktam csinálni, szeretem is. Lábedzés végére be szoktam tenni,hogy ráerősítsek a kocsonyaláb érzésre. :D Be tudja égetni rendesen a combot alapból is,nemhogy egy lábazás után.


Ha izomépítés szempontjából érdekel,akkor önmagában nincs sok értelme. Ha pár sorozat guggolás,kitörés...stb után be akarod tenni,akkor jó. Kis pluszt szerintem ad.

2021. jan. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mikornelkezd fajni, onnantól 5perc ;)
2021. jan. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem fel perc nehezen megy...
2021. jan. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!