Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Akik fehérjeport használnak,...

Akik fehérjeport használnak, azok miért nem tudnak bevinni elég fehérjét klasszikus módon?

Figyelt kérdés

Nincs ezzel porblémám amúgy, mindenki úgy csinálja ahogy akarja, csak nem értem...

Szerintem a szükséges mennyiséget azt nagyon egyszerű étellel is bevinni. Nem kell ehhez olyan nagyon sokat “zabálni”...



2021. febr. 14. 12:06
1 2 3
 11/21 anonim válasza:

Juj na jó *adag


Bocsi de telefonról írok

2021. febr. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
45%
Gondolom kenyelmi szempont. Mert am nemnagyugy bevinni 150gt pl. Egyszerubb inni egy turmixot menet kozbe vagy meloba. Meg sokan a vizes zsiros testukhoz merik a 2gt nem a szalkas sulyukhoz. Egy dagadt csavonak akin am alig van izom nem kell 2g.
2021. febr. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

12# végre valaki leírta, hogy a vizes zsíros 100kilohoz nem kell 200g feherje :)) köszönöm!


Kérdező, mert egyszerű, könnyű, gyors és finom. Ugyanezért iszok tomegnovelot (bár azt én keverem össze és nem veszem) egyszerűen meg van, gyorsan tudom emészteni stb.

2021. febr. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
22%
Azért, mert ezt írják számukra a tápkieg cégek által szponzorált "szakmai" oldalak. Holott egy átlagos edzőterembe járó embernek nincs szüksége semmilyen tápkiegre, vitamin néven eladott tablettákra, kamu ízületvédőkre, meg egyéb hülyeségekre. Placebo.
2021. febr. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
28%

14: "minden kamu, minden hülyeség, sose veszek semmit, csak csirkerizs! Mindenki aki táplálékkiegészítőt vesz az hülye csak én vagyok okos!!!"

Istenem, hogy mikor álltok már le ezzel :D Többen leírtuk mi miatt veszünk fehérjeport, de te azért lealacsonyítasz mindenkit, hogy csak azért vesszük, mert a tápkieg cég átmosta az agyunkat és azt hisszük csodaszer. Rengeteg felesleges táplálékkiegészítő van, de a fehérjepor pont nem tartozik közéjük. Persze amikor itt a legolcsóbbat keresik, meg vaterán veszik a címke nélkülit, az nyilván hulladék. Nyilván "szükség" nincs rá, de jó ha van.

2021. febr. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Ne társíts hozzám olyan gondolatokat, amiket nem írtam le: még csak utalás szintjén sem említettem meg, hogy "csirkerizs" kell, valamint senkit nem hülyéztem, vagy alacsonyítottam le.


Egyébként te cáfolod meg saját magadat: miért lenne hulladék a legolcsóbb fehérjepor? Illetve úgy kérdezem, mivel tud többet a legdrágább? Magad ismered el (helyesen), hogy nincs rá szükség, akkor miért jó, ha van?

2021. febr. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

16: leírtuk jópáran, hogy miért jó, ha van, csak el kellene olvasnod. Edzésre sincs szükséged az élethez, mégis edzel. Húsra sincs szükséged, vega testépítők is tudnak izmot növelni, akkor minek húst enni? Írhatnék még pár dolgot, hogy mire nincs szükséged mégis fogyasztod, de úgyis érted, csak lovagolsz a szavakon.

Mivel tud többet a legdrágább, mondjuk hogy nem kamu a ráírt 70-80%-nyi fehérje. A vaterán Józsika04 által árult zacskókat vittek már bevizsgálni, aztán kiderült, hogy 30% fehérjetartalma van. A drágábbakban (inkább úgy mondanám márkásokban) meg kicsit jobban meg lehet bízni, mert folyamatosan vizsgálják őket. De ez a legtöbb terméknél így van az életben, nem tudom miért kell magyaráznom ezt, az olcsó tejföl is szar a márkásabb drágábbhoz képest (legtöbb esetben).

2021. febr. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%

Látom, ez neked újdonság, de én nem ismeretlen fórumozók írásai alapján alakítom ki a véleményemet egy termékről.


Továbbra sem cáfoltad meg amit írtam: egy átlagos konditerembe járónak (vagyis egy konditermi közösség közel 90%-ának, ide értve az edzők többségét is) nincs szüksége fehérjeporra, mert sima táplálékkal a szervezetükbe tudnak juttatni annyi fehérjét, amennyi a fejlődésükhöz szükséges. És akkor arról nem is beszéltem, hogy a terembe járók hány százaléka szeretne izomméretet növelni, a többség ugyanis nem emiatt jár.


Azért mert te azt a hamis képzetet társítod az árucikkekhez, hogy a drágább az egyértelműen minőségibb, nem tudom, miért veszed ezt evidenciának. Például itt van egy eléggé kézenfekvő bizonyíték, hogy mennyire lehet hinni az általad márkásabbnak titulált fehérjéknek: [link]


Ráadásul a jogsértés tényét, vagyis a hamis, megtévesztő adatok feltüntetését maga a "márkás cég" is elismerte. Hoppá...

2021. febr. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

18: Te direkt ignorálod amit írok? Mit nem cáfoltam meg? Leírtuk többen, hogy miért jó nekünk a fehérjepor, miért van rá "szükségünk". Most leírjam mégegyszer? Egyszerű, könnyű kaja, változatosabb étrend, finom, feldobhatsz vele más kajákat. Akkor te meg arra válaszolj, hogy minek eszel húst ha vegaként is lehetsz testépítő.

A biotechnél tudod mekkora volt az eltérés? Nem, fogalmad sincs, nekem sincs. Lehetett 80% helyett 75% is, ami még mindig ugyanúgy jó, de egyébként sem azt mondtam, hogy minden nagyobb cég tökéletes terméket dob piacra, még ki is hangsúlyoztam, hogy LEGTÖBB ESETBEN, de te ezt is ignoráltad. Nyilván vannak kivételek, de átlagban egy nagyobb cég jobb terméket ad el, mert több a vesztenivalója, mint Józsika04-nek. És direkt azt is írtam, hogy inkább márkásabb termék, hogy ne lovagolj a "magasabb áron", de azért te lovagolsz ezen is.

Egyébként hol alakítottam ismeretlen fórumozók alapján véleményt? Vaterás olcsó fehérjéről láttam hivatalos bevizsgálási papírt, nem csak úgy írta egy random kommentelő.

2021. febr. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
41%

Utosó!

Azert olyan jó,hogy te megmondod mire van szüksége a konditerembejáróknak.

Én nem mondom meg neked,hogy mire van szükséged.Ha keptelen vagy felfogni,hogy munka mellett nem tudom szétnyitni a kisasztalt,megteríteni, és 2 fogàsos ebédet meg desszertet izlelgetni,akkor nem tudok mit mondani tovább.Biztos vannak fenyevök,meg szalonnából izmot csinälok,meg mindenféle genetikai csodák,akik a reggeli pirítostól erösödnek,de én nem vagyok akkor az átlagkondibajáró.

Csináld azt,amit eddig.

Nem tom miert kell erönek erejével más orra alá dörgölni az igzságaidat!

Volt egy kerdés.Lett rá válaszolva.Mindenki elmondta,hogy mit,miert ,hogy csinál.Erre te elkezdesz itt észt osztani.

2021. febr. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!