Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nőként 15-14% testzsír tarthat...

Nőként 15-14% testzsír tartható hosszú távon is?

Figyelt kérdés

Instagramon ledöbbentett, hogy az általam követett fitnesz és lányoknak Pl 11-12%os testzsír ja van😱 pedig úgy tetszik az szép szálkás hasuk, vékony alakjuk.

Viszont azt olvastam ilyen zsír mellett borulhat a hormonháztartás. Ez igaz? Érdemes idáig lemenni? A 14-15% még tartható lenne hosszú távon?



2021. febr. 14. 12:31
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Én meg kocsonyát ettem 😁
2021. febr. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
😀 Az se rossz
2021. febr. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
"én még semmit sem ettem-mert szerelmes vagyok beléd."-reggel 12óra 30perc pontos idő Budapest....
2021. febr. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Jó étvágyat nektek😀
2021. febr. 14. 17:15
 25/27 anonim ***** válasza:

15ösnek:

Korán reggel elkell a vekker

számolom csak számolom a percet'

újra láthanám ki szerelmem babám

gyönyör édeskeser szeme-mindent mindent feledtet

Jajj a Vekker(szúrón fájón ébreszt)

szem felszed s ajakbiggyeszt le-korán felkelés s kondi

ott a helyem-babámra emlékszem bűvölia szemem-szívem vagy hasam korog?!?

tudja a Wekker-szívem patakzik s mindhiába sebes-Óez az Asszony hogy szeretni-nem lehet?!?(e)

mindem vágyam s pántlikás kedvem Óasszony Ó gyönyör már csak szombat vagy szerda lenne-szeretni őt kezét(s minden percét...)a Wekker-le-idézi elő

ő gyönyör szent képét-asszony vagy tudom felejtsem gondom-szeretlek szeretlek-tudd meg a világ a koporsóm-nyisd ki babám mégegyszer h utolszór lássalak-(a szívem vásott rágott alma-Ó ha neked bimbadzana)

nembaj jövök sfelkereslek még'egyszer elvetted eszemet hát vedd el Örökre szívemet is nyújtom Neked-szeretlek szeretlek 100szor is mondom

utolsóm volt mondom zárd Rám a koporsót....

2021. febr. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Soká gondolkoztam, és elvetették a nagyon alacsony testzsírt.
2021. febr. 14. 18:03
 27/27 anonim ***** válasza:
Szerintem tartsd inkább a 18-20%ot egészségre is jó, mivel nem vagy elhizva és a problémák sem jönnek fel.
2021. febr. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!