Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit tegyek ha remegek edzés...

Mit tegyek ha remegek edzés közben?

Figyelt kérdés
Nem terhelem magam túl és sokszor remélem hogy ha megvárom hogy elmúljon az izomláz akkor nem fogok remegni.De ígyis remegek.Mit tehetnék?Eszek rendesen,edzés előtt és után is,vitaminokat is szedek.Még kezdő vagyok lehet hogy azért mert nagyon gyengék az izmaim?

2021. febr. 18. 14:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy érted hogy remegsz? Edzés közben? Ha igen, akkor normális hogy mondjuk egy gyakorlat utolsó néhány ismétlésénél már beremeg a tested. Az izomlázat ne várd meg hogy teljesen elmúljon, akkor hagyj ki 1-2 napot, amikor konkrétan a mindennapi mozgásodban korlátoznak.
2021. febr. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Vér cukor szintet rendben van ? Igyál edzés előtt és ha lehet ne üres gyomorral állj neki edzeni

Üdv egy edző

2021. febr. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Magnézium hiányod van.Egyél csirke mellet is.
2021. febr. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én eléggé elhanyagoltam a sportot az utóbbi 4-5 évben és most, hogy egy hirtelen jött ötlettől vezérelve újra neki akartam kezdeni, ahol régen abbahagytam, velem is hasonló volt. Szerintem csak nem bírta az izom a hirtelen megterhelést.

Elkezdtem remegni, hányingerem volt és képtelen voltam hosszabb ideig állni, vagy ülni, mert akkor csak rosszabb lett a remegés. Ettem szőlőcukrot és aludtam egy jót, utánna elmúlt, de vagy 2 hétig izomlázam volt. :D

2021. febr. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tudom miről beszél a kérdező. Nekem is szokott néha lenni, ha túlságosan lesokkolom az izmot, akkor edzés után ha kicsit feszítem remeg szegényke. :D Kapott egy nagyobb ingert, semmi extra.
2021. febr. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Edzés közben igyál szőlő cukros vizet, de ne sokat, csak ismétlések között egy két kortyot. Lehet az izmok nem szokták még meg a súlyt.
2021. febr. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ülj rá a budira, és kiremeg belőled a xar is
2021. febr. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!