Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kettlebell-től lehet kockás...

Kettlebell-től lehet kockás hasam?

Figyelt kérdés
Minden nap egy órát edzek.

2021. febr. 23. 07:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
Nem
2021. febr. 23. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%

A hasat érdemes célzottan edzeni, de nem igazán kell hozzá eszköz. Sima statikus tartások jók kezdetnek.

https://www.youtube.com/watch?v=1G0y8D5rFDc

https://www.youtube.com/watch?v=LlDNef_Ztsc

2021. febr. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Gondolom akkor az étrenden kellene változtatni és külön hasra is edzeni.
2021. febr. 23. 07:41
 4/13 anonim ***** válasza:
13%
Nyavaját kell változtatni. Én napi szinten eszek sütit, de edzek is rá. Hasprés, felülés, lábemelés... Azt még is van. Minek kell ehhez pocsék kajákat enni, sose értettem...
2021. febr. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Nekem nagyapám dohányzott és minden nap megivott 2 liter pálinkát, szalonnát evett mégis 160 éves koráig élt. Én sem értem, hogy miért fekszenek a belgyógyászaton az emberek, simán nem kell betegnek lenni és kész. Ennyikeh! Pfff...
2021. febr. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Mr.Q77 ***** válasza:
61%

Mindenkinek kockás a hasizma, még az ágyban fekvő 450 kilós embernek is.


Csak a zsírt kell lepucolni hogy előtűnjenek a kockák.

A csak hasedzés ezen nem sokat segít mert minimális kalóriát éget, nem segít abban hogy eltűnjön a zsír. Teljes testes (intenzív) súlyzós edzés (amire kettlebell a no1.) a minél komplexebb nagyobb terhelés (+ kcal égetés) és megfelelő táplálkozás a siker kulcsa.

2021. febr. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem érted meg, hogy sütit eszek, hasazok és látszódnak a kockák? 😀 Hát vak nem vagyok, látom 😀 Akkor nem értem, mi a fenének írsz tömegbadarságot. De hát, felőlem 😀
2021. febr. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%
Ez a mindenkinek kockahasa van egy bullshit. Nincs mindenkinek kockahasa, sőt, ha nagyon fejlettek a hasizmok, akkor látszódnak magasabb testzsírszázaléknál is. Ettől függetlenül nem annyira rossz ötlet ha az ember megpróbál nem sütin élni.
2021. febr. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Mr.Q77 ***** válasza:

8 as


kérlek linkelj be egy azaz 1 db olyan (orvosi/vázizomzat) rajzot ahol a hasizmot (rectus abdominis) nem "kockásként" van ábrázolva.

2021. febr. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Attól még nem véletlenül nincs minden 40 kilós cingár gyereknek kockahasa. Edzeni is kell rá, hogy látványos legyen.
2021. febr. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!