Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Másfél óra alatt le lehet...

Másfél óra alatt le lehet vezetni egy teljes testedzést?

Figyelt kérdés

Nektem menyi ideig tart egy edzés?


A minap vitatkoztunk a barátommal, hogy szerinte sok a ráfordított idő. Ő háromnegyed óra alatt lenyomja az osztott edzést. De még a teljestest is probléma nélkül lemenne neki ennyi idő alatt.

Én persze ezt kétlem.


Bemelegítés - edzés - nyújtás. 1 perc pihenő a sorozatok és 3-5 perc pihenő a gyakorlatok között. 1-2 gyakorlat megy izomcsoportokként, mikor hogy. Néha túl is szaladok a másfél órán.



2021. febr. 28. 19:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Lentről haladok felfelé, kis csalassal.

Guggolás, felhúzás, lábemelés vagy valamilyen hasgép, hiperhajlítás, húzódzkodás, vagy evezés valamely formája, mell(erre elég sok gyakorlat és gép van, szóval amihez ép kedvem van, de az áthúzás a kedvencem)

Váll, bicepsz és alkar (ha hátizomra húzódzkodtam, akkor a bicót úgy ahogy van kihagyom, nembírom már úgysem)

Alkarhoz altalában simán csak függeszkedem, vagy fogok 2*32kg súlyt aztan tartom.

És a csalas, legvegén vádli.

Izomcsoportonként max 1gyakorlat, persze nem szamolom bele az esetleges összetetteket, mindenből 3 sorozat, többségéből 8ismétléssel, saját súlyos gyakorlatok kifulladásig.


Tudom, hogy létezik "jobb" edzésterv, de nekem csak a szintentartásom a lényeg, rég túlvagyok a gyúrós korszakomon, az egészség és az álloképesség a lenyeg nekem, hogy bírjam a tempót a fiatal csakokkal :) amíg még tehetem

48/f

2021. márc. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Atmozgatni jo de fejlodni nemnahyon lehet vele. Max lassan es csak egy darabig.
2021. márc. 3. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
#12 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
2021. márc. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!