Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit tanácsoltok, hogy nyárra...

Mit tanácsoltok, hogy nyárra kockahasam legyen ?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Először is 16 éves vagyok, 172cm magas és 61,5kg. Szeretnék fejlődni, izmosodni és kockahasat szeretnék.

Egy fél éve kezdtem el edzeni, kicsit látszik a változás, illetve erősödtem egy kicsit. Egy hete elkezdtem egézségesebben enni, mert szálkás akarok lenni és az edzéstervemet is módosíottam kicsit.

Edzésterv:

Hétfő: megcsinálom ezt a 3 videót:


[link]



[link]


[link]

Illetve még tricepszre, bicepszre, alkarra és mellre megcsinálok 1-1 sulyzós gyakorlatot. Ez kb 1 óra 10 perc szokott lenni


Szerda:

Hátra, mellre sulyzós gyakorlatok (ezek által a karom is dolgozik kicsit) és lábra csinálok még 1-2 gyakorlatot. Ez kb 20 perc szokott lenni.


Péntek:

Ugyan az mint a hétfő csak mell helyett lábra csinálok 1-2 gyakorlatot. Ez is kb 1 óra 10 perc szokott lenni.


Étrendem:

Reggeli: 3 szelet sonka 1 nagyobb szelet rozs kenyérrel vagy egy adag zabkása

Tízórai: mandarin/alma

Ebéd: valamilyen hús(általába csirke) rizzsel

Uzsonna: edzésnapokon fehérjepor illetve később fitness szelet, pihenő napokon néha egy fitness szelet

Vacsora: tojásrántotta vagy ugyan az mint ebédre.

Folyadék: 1,8-2 liter víz és 1-1,2liter ice tea


Ezeket próbálom mindig betartani, 2 hetente amikor rokonokhoz megyek akkor eszek pizzát vagy valami édeset iszok.

Az "okos" mérlegem szerint 12 és 15 % között van a testzsírszázalékom.

Mit tanácsoltok ? Köszönöm ha elolvastad!



2021. márc. 6. 19:41
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
#20 vagyis rengeteget?
2021. márc. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 Rolikaki04 válasza:
Ha minden héten ugyan azt eszed, hamar el fog menni a kedved az egésztől. Légyen valtozatosabb az étrended, de mégis korlátozott. Csak arra figyelj hogy a makrókat ne lépd túl, de azon belül ehetsz bármit.
2021. márc. 29. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Az ice tea-t felejtsd el. Kivéve, ha cukormentes, és szálas teából főzöd.
2022. aug. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!