Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Baj az ha 17 évesen nem tudok...

Baj az ha 17 évesen nem tudok fekvőtámaszt csinálni? És mit lehet ez ellen tenni? Próbáltam már hogy valamin fekvőtámaszozni pl padon de ugy is iszonyatosan fáj mellkas tájékon. Viszont fekvenyomás közben egyáltalán nem fáj.

Figyelt kérdés

2021. márc. 7. 22:05
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
#20 na mert ki vagy? Mesélj magadról kicsit
2021. ápr. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Majd a drága mama mesél neked ahogy szokta esténként kisgyerek
2021. ápr. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Na ki vagy? Irigysegedből ítélve erősebb vagyok, valószínű testem is jobb. Mondom, találkozzunk, írj egy időpontot és megjelenek a termedben. Személyeskedést inkább kihagyom, durva hogy edzőterem tulajok milyen alpáriak ha az imidzsük sértve van 😂😂 Talán megy 150el fekve.. Sokat mondtam
2021. ápr. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Na mindegy, ha sikerül a találkozó(ezen a héten péntekig jó minden nap 16 órától), kíváncsi leszek az arcodra amikor kinyonom azt a súlyt. Többet nem írok mert komolytalan ember vagy. Ha akarsz valamit, most megírod.
2021. ápr. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Majd írjátok le légyszi hogy mi volt ha találkoztatok😂🙏 lehet még itt a végén legjobb barátok meg edzős társak lesztek😌
2021. ápr. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Ezek szerint várhatok rá, na mindegy, innentől nem érdekel. Pedig tényleg benne lettem volna egy taliban, azt hittem egy konditerem tulajába több vér van.
2021. ápr. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
#26 nem lett találka? :/
2021. ápr. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!