Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mivel pótoljátok a konditerem...

Mivel pótoljátok a konditerem hiányát? Èn csak hobbiszinten jártam, de nagyon hiányzik

Figyelt kérdés

2021. márc. 10. 15:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
92%
Most is járok terembe
2021. márc. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 GymDoctor válasza:
91%
Szia! Rám is erősen kihatott a konditerem hiánya és úgy döntöttem beszerzek pár fitnesz kiegészítőt. Találtam is egy jó weboldalt, ahol kiegészítőket lehet rendelni. Pár szalag, kis súlyzó, youtube videók és nagyon jól le lehet izzadni :) A gym doctor volt. Ha gondolod keresd fel az őket te is, nekem nagyon bevált. Érdemes személyesen bemenni és válogatni. Nem csak termeket szolgálnak ki, hanem magánszemélyt is. Nézz rá a weboldalukra, hátha te is találsz valami jóságot. Facebook oldalukat is érdemes megnézni.
2021. ápr. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
47%
Én sportszerű dugom a nőket azóta, de kajak izomból, felér egy jó kardió edzéssel
2021. ápr. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én a konditerem bezárása után pár napig rendes letargiában voltam. A pár nap eltelte után eldöntöttem, hogy a bezárást arra fogom használni, hogy fejlesztem a kardióm. Hetente négyszer jártam a koronavírus előtt konditerembe, de mindig csak erősítettem, sosem kardióztam. Havonta egyszer talán eszembe jutott, és akkor futópadoztam egy fél órát, aztán szevasz. A bezárás után eldöntöttem, hogy változtatok ezen a morálon, és vettem egy ugrókötelet. Azóta minden hétköznap csinálom, minimum egy órát rászentelek. Rohadt sokat fejlődött az állóképességem, a ritmusérzékem és a koordinációm is. Hétvégente el szoktunk menni túrázni a barátaimmal, úgyhogy a szombat-vasárnapra is jut egy kis mozgás. Annyira beálltam erre az életmódra, hogy szerintem csak jövő hónapban fogok visszatérni a konditerembe, hiába van már védettségi igazolványom. Izomtömegből és úgy amblokk a formából nyilván sokat veszítettem, de az állóképességemen jelentősen javítottam, úgyhogy egy ide, egy oda.
2021. máj. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!