Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen étrendet ajánlotok ha...

Milyen étrendet ajánlotok ha szeretnék kicsit izmosabb, szálkásabb lenni? Részletek lent

Figyelt kérdés

21 éves 180cm 75kg vagyok. Szerintem fogynom nem nagyon kellenne 75 kilóból, de a hasam mégis "nagy". A karantén alatt felszedtem kb 5 kilót és olyan mintha mind a hasamra ment volna. A lábam viszont elég izmos, mert szeretek focizni meg biciklizni és elég sokat is szoktam. Karra viszont semmit nem hiztam, az ugyanúgy néz ki mint 18 évesen mikor 60 kg voltam.

Szóval hasból fogyni kellene, karra hízni, láb meg maradhat ilyen.



2021. máj. 2. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Kaloriaszamlaloval csinalom az etrendet
2021. máj. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
#1 mennyit eszel egy nap?
2021. máj. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Szóval hasból fogyni kellene, karra hízni, láb meg maradhat ilyen."


Rá kell jőnnöm,hogy nincs elég tapasztalatom.


Az utolsó még megoldható.Semmit nem edzesz lábra.Viszont a karodra átrakni a zsírt a hasadról,na ez a művészet.

Fogyni nem akarsz,de a karodra akarsz nőni.

Hát elég érdekes teória.

Tekintve,hogy kalória plusszban kellene lenned,hogy izmosodj,viszont minuszba,hogy hasról is fogyj.


Passz

2021. máj. 5. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem először a hasadról fogyj le, aztán jöhet a váll
2021. máj. 5. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!