Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Streetworkout-al hany hónap...

Streetworkout-al hany hónap alatt érhetek el eredményt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 16 éves vagyok. 4 napja kezdem el street workoutozni..Hány hónap alatt érhetek el erdeményt? Viszonylag nagydarab vagyok.Nem úgy hogy elvagyok hízva nincs rajtam sok felesleg.Feszülős pólóban izmosnak látszok bár nem vagyok szálkás sajnos..Viszont 2× voltam edzeni streetworkout pályán és már látszik rajtam kicsit..Viszont mennyi idő alatt tudom elérni azt hogy már szálkás is legyek?2 naponta szoktam járni. Úgy szoktam hogy egy nap street work aztán másnak kardió.Bicikli leginkább vagy séta.az elmult 1 hétbe rengeteget mozogtam.Legszivesebben naponta járnék ki edzeni a pályára de azt tudom hogy hagyni kell regenerálni az izmokat szóval marad a 2 naponta..Van itt aki szintén street workoutozik? Te mennyi idő alatt értél el eredmenyt?😁

2021. jún. 18. 11:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Fel ev alatt mar lesz vmi, de jobban jarsz ha kombozod sulyzos edzessel. Az h mennyi ido igazabol rajtad mulik. Genetikan, edzesen, kajan, pihenesen.
2021. jún. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem hetente legyen nehezebb a súlyzó 1 kg-mal
2021. jún. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
fél év- 2 év közt
2021. jún. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ajánlanék heti egyszeri úszást .

Az segíti a tartásod és edz is téged . Mivel ugye a víznek nagyobb az ellenállása a levegőnél nagyon jól fogsz majd futni , bicikli , edzeni


HAJRÁ !

2021. jún. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

1#rendben. Hát igazábol elég jó genetikám van szerencsére. Már most is látszik kicsit az eredmény.

2# ez street workout nem hasznalok súlyokat:D

2021. jún. 19. 18:13
 6/8 A kérdező kommentje:

4#rendben köszönöm szépen ezt megfogadom😁

Egyebként azt tervezem egy héten 2 kondi és 1 streetwork. Mert lassan lesz igazolásom tehát tudok menni.

2021. jún. 19. 18:14
 7/8 A kérdező kommentje:
De az úszást mindenképp beleviszem valahogy mivel sokan mondták hogy nagyon jót tetsz:)
2021. jún. 19. 18:15
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen , tartás javítás , légzés , stb.

És gyorsabban fogsz majd futni

2021. jún. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!