Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha majd a saját testsúlyom...

Ha majd a saját testsúlyom fele közelít a fekvenyomásom, akkor már lesz látható eredménye ?

Figyelt kérdés
Guggolásnál, felhúzásnál mi ez a szám ?
2021. júl. 27. 16:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
76%
Az erőemelők nyomnak 3-4 ismétlést. Azért írtam, hogy a 6-8 már jó. 14-ekkel viszont felesleges szórakozni.
2021. júl. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
73%
Coleman is nagy súlyokat használt, kis ismétlés számmal. Dorian Yates is
2021. júl. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Utolsó két szériát bukásig kell csinálni, hogy kikészítsd a mellizmodat. Nekem ez jött be. Mondjuk fekvenyomásnál ha egyedül nyomod akkor veszélyes is lehet.


Egyébként mindegy mennyit nyomsz, jobb mintha semmit nem nyomnál, hanem zabalnád a pörköltet kólával, mondjuk attól is látványos csecseid lesznek egy idő után. 😂

2021. júl. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
#11 Az erőemelők, akik évtizedekkel ezelőtt kigyúrták már magukat és most már csak a szinten tartással plusz erőfejlesztéssel kell foglalkozniuk. Erre alkalmas a hatalmas súllyal végzett kis sorozat. És olvasd már el hogy mit írtam, ne csak kiragadj belőle részleteket. 14-el kezdené az én verzióm igen, de 8-al fejezné be!
2021. júl. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Minden ismétlésszám jó, variálhatod nyugodtan, viszont erősödni és nagy súlyokkal edzeni azt kell, az 5x5 tökéletes kezdőként.

Az izomtömeg pedig úgy fog jönni ahogy az erő, tehát ha 100ba nyomsz 5x10et akkor jobban fogsz kinézni, mint amikor még csak 5x5 ment

2021. júl. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!