Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vízilabdázók kifejezetten...

Vízilabdázók kifejezetten izmosnak számítanak?

Figyelt kérdés
Testépítő szempontból nincsenek valami jó adottságaik. Inkább csak magas és nagydarabok. Én ezt nem mondanám "izmosnak". Izmos egy birkózó például, vagy egy kajakos felsőteste.

2021. aug. 12. 08:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%

Tévedsz. Kiválóan, arányosan kidolgozott izmaik vannak.

Az úszás a legalkalmasabb, mint minden izmodat egyforma intenzitással

mozgatja meg.


[link]

2021. aug. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

#1

Az lehet hogy arányos a testük (többnyire) de ugyanakkor vékonyak és többségük elég fedett is. Ez nem izmos szerintem. Max sportos.

2021. aug. 12. 08:24
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Most ez nem egy objektív dolog, hogy "izmos". Igen, én is úgy gondolom, mint te, de egy átlagembernek más a mércéje. Amúgy azt vettem észre eddig ismerősi körben, hogy a csajok kifejezetten a vízilabdázókra vannak rágerjedve a sportolók közül. Valószínűleg ez inkább a magasság miatt van, de azért ad egy képet arról, kb milyen fizikum a sweat spot, hogyha valaki csak ezért edz.
2021. aug. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mielőtt még valaki belekötne, a vékonyat úgy értem, hogy a magasságukhoz képest nem sok az az izom és még az is eléggé fedett.
2021. aug. 12. 08:25
 5/12 A kérdező kommentje:
Kajak-kenut azért írtam mert nekik (általában) elég komoly izomtömeg van felsőtestben viszonylag alacsony testzsírral, viszont a lábuk nekik is nulla. Ezért írtam még a birkózást mert ott viszont összesègèben egy egész tisztességes masszív izomzat jellemző és alacsonyabb súlykategòriákban még a testzsír sincs elszállva.
2021. aug. 12. 08:29
 6/12 A kérdező kommentje:
Nyilván egy testépítő szintű fizikumot egyik sportban sem feltétel.
2021. aug. 12. 08:30
 7/12 A kérdező kommentje:

#3

A nők általában nem szeretik a nagyon száraz, és nagyon nagy masszív izomzatot sem.

Leginkább a sportosan vékony, nagy darab, minimálisan zsíros, magas és kicsit szőrös (bár ez szubjektív) férfiakat szeretik a leginkább.

Szerintem egyrészt a magasság, másrészt az hogy kis gatyában vannak egy nagyon vonzó pont az nők többségének. Továbbá nem egy elérhetetlen izomrostoktól dagadó, eres testet látnak.

2021. aug. 12. 08:41
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez az egész annyira szubjektív hogy inkább bele sem kezdek :) Szerintem pl Jeff Seid mens physique formája 'A TEST', az más kérdés hogy egy olyan formával képtelenség lenne órákon keresztül a vízben birkózni, az nem arra van :)
2021. aug. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem.Nem csak testépítői szemmel.

Igazad van.Pldául egy szertornász egy bírkózó,boxolók java része,kalapacsvető izmosabb.

Az adott sporthoz annyi izom kell rájuk ,ez a magyarázata.

Egy úszónak pont annyi és olyan fizikuma van,ami a sportjához szükséges.

Persze egy átlagjózsi vagy jucinéne izmosként fog fel minden sportolót,akar egy futót is.

Nincs ezzel semmi gond.

2021. aug. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#9

Hát azért például a maraton futókat az átlag polgár JóskaPistaMarinéni is elég cingárnak tartja.

2021. aug. 12. 14:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!