Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy ilyen test kb. mennyi idő...

Egy ilyen test kb. mennyi idő naturálba egy átlagembernek ?

Figyelt kérdés
[link]

2021. szept. 3. 12:58
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
nincs rajta nagy izomtömeg :D Te is egy madár vagy, aki elhiszi kathi béla #natural #biotechusatóllettemilyen hashtagheit.. Rakj már fel magadról egy képet, ha ez neked "átlagos" formának mondható
2021. szept. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
26%
Ezek a válaszok istenem XDDD ugye csak vicceltek? Simán hozható naturálban ez a fizikum kitartással, fegyelemmel és jó kajával.
2021. szept. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
30%

#12

Mutasd akkor te mit értél el? :)

https://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__testepites__113..

Nagyjából ez a max ami átlag adottságokkal hozható. De itt a kérdésben a képen szereplőnek a válla és a karja is bőven nagyobb ettől...

2021. szept. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
52%
Full kox verebek😹😹😹
2021. szept. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

#14

Ez nyilvánvaló.

2021. szept. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
71%

A képen szereplő csávó olyan szinten naturál, hogy konkrétan meg tudom mondani, hogy trenbolone-t használ. Irreális csuklya, irreális mérettel (nincs az a vállvonogatás, amivel te naturálban ilyen csuklyát építesz). Kontrasztos, asszimetrikus, élesen elkülönülő vállak és tricepszek. Bikakábel erek a megnőtt vérnyomás és fokozott vérsűrűség miatt. 10% alatti testzsír, ekkora izomtömeggel, természetellenes definiáltsággal. Tipikus naturál, mi? Tipikus trenbolone.

Aki erre a formára azt mondja, hogy "simán hozható" naturálban, az szerintem nem látja a különbséget fizikum és fizikum között. Vagy fogalma sincs, hogy milyen részletekből lehet egyből leszűrni, hogy az illető szerhasználó. A legtöbb ember egyébként tényleg nincs képben azzal kapcsolatban, hogy naturálban milyen kevés dolgot lehet kihozni egy átlag genetikából, jó edzésterv és jó diéta ellenére is. Mindig vannak genetikai csodák, akik naturálban is szép nagy izomtömeget tudnak hozni, mint például Szabó Patrik, vagy kicsit "kisebb" kategóriában Kovács János, de ezek tényleg nem minden napi, átlagon bőven felüli genetikák. Tudjátok mi a naturál max egy átlag genetikával, leszálkásítva? Ez:

[link]

És ez is egy olyan forma, amit a csávó nem képes tartani az év minden napján, hanem bekészül egy-egy fotózásra vagy bemutatóra, és ennyi. Az év többi napján ő is fedett, vizes, zsíros, mint mindenki naturálban, aki tartja magát valamilyen étrendhez. Az általam belinkelt kép egyébként erősen meg is van szerkesztve, de ez most fizikum szempontjából mellékes.

2021. szept. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
30%

#16

Nekem olyasmi fizikumom tud lenni mint az általad linkelt bácsinak. Rendbe le is kislányoznak. :(

2021. szept. 5. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
30%

#17

Ja, vagy azt hogy koxos vagyok. Mindezt csak azért mert egy ilyen rossz genetikával megáldott kis fiú is izmosabb mint ők. Szánalmas.

/Képet nem rakok be, raktam fel eleget/

2021. szept. 5. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
67%

#16

Meg amúgy nem túl autentikus ránézésből megmondani hogy ki "mit tól". Tekintve, hogy egyes koxmesterek még az én lányos natur kis fiú formám láttán is találgatni szoktak. Holott ha értenétek hozzá (mert ugye ránézésből 100% biztosra kell tudni) egyből levágnátok hogy natural vagyok! Dehát egyszerűbb vaktában pufogtatni és mindenkit koxosnak nézni aki csak egy kicsikét más mint ti. Ezzel nyugtathatjátok magatokat, hogy áá nem vagytok ti olyan rosszak, csak mindenki más koxol! /ja és mialőtt még valami retarded beleköt, a kérdésben szereplő forma természetesen szinten biztos hogy koxos/

2021. szept. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 varlamov ***** válasza:
Akkor valszeg 7-8 éve Nadal is tele volt, mint a déli busz. Csak attól valakit lekoxozni, mert kint vannak az erei full kreténség. És itt karban is több volt Nadal, mint a fenti példa.
2021. szept. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!