Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy ilyen test kb. mennyi idő...

Egy ilyen test kb. mennyi idő naturálba egy átlagembernek ?

Figyelt kérdés
[link]

2021. szept. 3. 12:58
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
68%

Hogy jön ide Nadal? Nadal soha az életben nem volt hasonló formában sem, mint a kérdező által belinkelt csávó. Linkelj már egy képet a 7-8 évvel ezelőtti Nadalról, és segítek összehasonlítani a belinkelt csávó formájával.

Ti tényleg nem látjátok a részleteket? Ti tényleg nem tudtok különbséget két szálkásított fizikum között? Egyébként szomorúan jegyzem meg, hogy nem csak a testépítő versenyzők használnak szereket, hanem minden egy sportág élsportolója is. Más jellegű szteroidkészítményeket használnak, más jellegű célzattal, hiszen pl. egy teniszezőnek nem az izomtömeg növelése az elsődleges feladat, de bizony, nem csak a body builderek, hanem a teniszezők, küzdősportolók, focisták, kosarasok, úszók, biciklisták és egyéb sportágak versenyatlétái is tele vannak, mint a déli busz.

Amúgy meg nem azért "lekoxosozva" a linken szereplő srác, mert eres a karja. Olvasd el figyelmesen a 16-os kommentet. Ott nagyon szépen le lett vezetve dióhéjban, hogy milyen részletek alapján egyértelmű és azonnal szemet szúró a kémiai rásegítés, ami feltehetőleg trenbolone.

2021. szept. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
53%
21, ez így van, minden sportágban használnak doppingszert, DE! Egy nagyon fontos különbség, hogy a hobbi sportolók egyáltalán nem használnak. Viszon lemehetsz egy átlag konditerembe, és 10ből 3-4en használtak már szteroidot életük során. Szerintem ez a nem mindegy
2021. szept. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
53%

#21

Igen "Feltehetőleg."

Az a probléma hogy nem csak az ilyenekre mondják hogy koxos, hanem azokra is akik közel sem ilyenek. De ilyenkor szemellenzőt hordtok, mert erre nem tudtuk mint mondani. Egyszerűen csak annyit, hogy butuska aki ilyet mond, mert nincs tisztában a dolgokkal.


#20 Nadal meg soha sem rendelkezett arányaiban ekkora izomtömeggel, még csak a közelében sem volt.

2021. szept. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 varlamov ***** válasza:
0%

[link]

[link]

[link]


Például itt. De ennél volt jóval izmosabb karban is. De említhetjük Tsongát, aki a teniszezők közt a legkipattintottabb volt :)

És igen tudom, ők is használnak "szereket", amik gondolom, módosítva vannak egy kicsit, és így már nem vonatkoznak rájuk a tiltások.

2021. szept. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
43%

Parancsoljatok:

Nadal

[link]

Sima naturalban hozható forma. Ennyi izom még az én kis fiú testemen is van!

Kb össze sem hasonlítható ezzel a koxos formával...

2021. szept. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
36%

#24

Remélem viccelc te gyerök!

Nadal a közelében sincs a fenti formának, hiába kerestem róla képet, sehol semmi.

2021. szept. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 varlamov ***** válasza:
Ott van. Én linkeltem 3at!
2021. szept. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
36%

De az általad belinkelt képeken látható Nadal formájának köze nincs a kérdező által belinkelt csávó formájához. Az általad linkelt képeken Nadalnak egy tipikus, sportos, atlétikus, "semmi extrát nem tartalmazó" esztétikus teste van, amit naturálban simán el lehet érni, akár mindenfajta súlyzós edzés nélkül is, pusztán mozgással és normális táplálkozással. Viszont a kérdező által linkelt képen a csávónak teljesen másak a méretei, a tömege, a definiáltsága, a kontrasztossága, az erezettsége, a kereksége, tömörsége, összetétele, és még egy csomó egyéb tényezője. A kettő formában annyi a közös, hogy mindkettőnek alacsony a testzsírja (azaz "szálkás"), de ennyi. Tényleg az a gond, hogy nem tudtok különbséget tenni két száraz izomzat között.

Kedves varlamov! Ha te az általad linkelt képeken látható Nadal formája és a kérdező által linkelt képen látható csávó formája között (vagy akár a 16-os kommentelő által linkelt fickó formája között) nem látsz különbséget, akkor vak vagy, vagy buta!

2021. szept. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

#28

Jól van tudsz te ha akarsz. Büszke vagyok rád, arany barátom! Csak kicsit nagy az egóood.

Kapsz 1 zöldet.

2021. szept. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!