Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vállfájdalom koponyatörőnél?

Vállfájdalom koponyatörőnél?

Figyelt kérdés
Amikor a koponyatörőnél felnyomom a súlyt, akkor a jobb vállamba egy kisebb fájdalmat érzek már egy ideje. Nagyon enyhe a dolog csak nem tudom, hogy ez elmúlik-e idővel vagy nem. Annyit hozzáteszek, hogy bemelegítek előtte egy olyan súllyal, amivel megy 16 ismétlés (Kicsit ott is érzem), aztán felrakok egy olyat, amivel 8 megy. Franciarúddal csinálom szűken. Valaki tud valami megoldást?

2021. szept. 3. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Ne csináld ezt a gyakorlatot 😂

Egyébként én is mindent érzek, csak a trinyót nem.

2021. szept. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hanyagold. Aranyszabály hogy ami fáj, azt ne csináld. Minden gyakorlatra van egy tucat alternatíva, nem kell fölöslegesen lesérülnöd.
2021. szept. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hány kgval nyomod?
2021. szept. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3# Nem rég kezdtem ezt a gyakorlatot. Bemelegítésbe 16 kiló, rendes munkasorozatba pedig 26 kilóval, gond nélkül megy vele 8.
2021. szept. 4. 18:59
 5/7 A kérdező kommentje:
És nem lehet nyújtásokkal meg mobilizációs gyakorlatokkal megoldani a gondot? Amikor kezdtem kb 1 hónapja akkor még nem volt ez a baj, minden oké volt.
2021. szept. 4. 19:00
 6/7 anonim ***** válasza:
De minek erőlteted ha szar?
2021. szept. 5. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6#: Eddig nem volt vele baj. Azt akarom meg tudni, hogy lehet-e ezt valahogy javítani. Nyilván, ha nem akkor váltok.
2021. szept. 5. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!