Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van értelme szednem BCAA-t?

Van értelme szednem BCAA-t?

Figyelt kérdés
Már egy ideje edzek súlyokkal és látom meg érzem magamon a fejlődést, de most így ideje úgy érzékelem hogy meg vagyok ragadva egy szinten. Van értelme BCAA-t használnom? Mennyi idővel lesz látható fejlődés? Meg kb mennyi ideig lehet/kell használni?
2021. szept. 22. 15:01
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
77%

Edzés után rögtön azonnal be kell rohanni az öltözőbe, ahol az előre összekevert edzés utáni dörrentő koktélt le kell húznod egy neonzöld shékerben mert ellenkező esetben nem ér semmit az edzésed.

Ezeket kell egy edzés utáni mega koktél mixnek tartalmazni:

Dupla adag fehérje, ha lehet izolátom.

Gyors felszívódású CH, ha lehet vitargo

Glutamin

BÍCÍÉ

EAA


Ezzel még a renkdívül kritikus, edzést követő anabolikus kapu percekben be tudod vinni a kellő tápanyagot, hiszen hobby gyúrósként egy tricepsz edzésen minden létező tápanyag kiürül a szervezetből.

Tapasztaltabbak megpróbálhatják az anabolikus kaput kiékelni, esetleg beszabni. Így nem záródik befele

2021. szept. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
68%
Nincs.
2021. szept. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
7%

Itt mindenki azt írja, minden ilyen jellegű kérdésnél, hogy semmirevaló, placebo.

Én már sok termet megjártam és bizony nagyon sokan isszák edzés közben, vagy magában, vagy pre-workout cuccba rakják.

Edzők is, profik is! Biztos van egyéb kémia is, de mégis tolják. Biztos rábeszélte őket az eladó.

Magam is pw-ba teszek és bemelegítéstől kb. az edzésidő feléig.

2021. szept. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
66%

13/13 anonim ***** válasza:


Hagyjuk már ezt a baromságot.


Egy profi ettől néz ki úgy, ahogy:

Folyamatos edzés éveken át, ahol minden egyes edzésen megvalósul a progresszió

Az adott célnak megfelelő, hibátlan étrend

Kifogástalan regeneráció

Anabolikus szteroidok

Kiváló genetika


Kvára nem a bcaa miatt néznek ki úgy. Miattam öntözgetheted aztán a pw italocskádba. Mellesleg BCAA témakörben nincs releváns kutatás egyelőre arról, hogy tulajdonképpen miben segít, mennyit hoz etc. A különböző bullshit tesztó buszterek mellett a leginkább felesleges kamu kieg

2021. szept. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Ha már valami elméleti sorrendet okvetlen fel kellene állítani,akkor a rendes kaja után

1.vitaminok ásványi nyomelemek

2.tejsavó

3.Ha van feles pénzed akkor a többi lent.


a)szinte semmitseérő dolog sok pénzért.


b)vagy olyan dolog,ami kifejezetten ellenjavallott,szintén túlárazottan.


az a)csoporba tennem a bca -t.Aminek aminosavmennyisége adagonként olyan csekély,elhanyagolható,hogy a kapszulából egy marékkal,vagy az oldódóból fél kilóval is bevehetsz.(nehogy!!Csak szemléltettem mennyire homokszem a sivatagban)

Szval =a nullával az ajánlott mennyiség.Hacsak nem egy izesített limonadéként tekintesz rá,mert ha jó az íze,akkor elszürcsölöd,mint a kubu hűtve,kb annyi.De a kubu legalabb jobb ízű!


A b)részleg a vitargó,a tömegnövelők,koffeinitalok,pörgetők.

Nem hogy nincs értelmük,hanem egyenessen rossz hatásúak.Zsirdisznóva hízol a sok ch tól,a vernyomásod az egekben lesz a rendszeres koffeinezéstől és rá is szokhatsz.


Az üzletben persze ezek is eladóak,remek reklámszőveggel megtámogatva.Tképpen elmondják neked,hogy miert is muszáj megvened a gyors cht 4-5 ezer forintért.

A gyártó,a bolt,az eladó kb lexarja ezeket,ha viszik,és jól megy az üzlet.

2021. szept. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
2%

Mondom agyalap 14-es, hogy profik IS, meg ott a kémia IS.

Nem azt írtam, hogy attól néznek úgy ki, te funkcionális analfabéta!

De nem fotelharcosokról, meg értetlenkedőkről írtam, hogy isszák, hanem olyanokról, akik nyílván nem hülyék a témához.

Ki nem tojja le a tanulmányokat, amikor érzi az ember, hogy hozzátesz az edzéshez, és hasznos diétában.

Egyetek szalonnát, kenyeret! Meg cipeljetek malteros vödröt!

Az a hasznos! Kimutatták a kubikos professzorok...

2021. szept. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudom miért degradálják ennyire, a Bca szerintem azoknak nagyon is jó akik eladják és van hasznuk rajta. Xd
2021. szept. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%
Kemény diétában, mikor 10% alá fogysz be naturba, csupán passzióból. Ott azért hasznos a Bíszíééé! 🤔
2021. szept. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

18/18 anonim ***** válasza:

10% alatti tzs sokan nem tudják elképezlni, hogy is néz ki valójában. Aki szerint ő 10 alatt van, az inkább 15 alatt van.

10 alatti full profi szint, ott meg megintcsak nem a bcaa számít

2021. szept. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

#19

Nyilván ezért írtam amit, mert tudom hogy milyen becslések vannak. De ne hidd hogy naturalba nem lehet. Nekem személy szerint 12% körül van az alja. Az más kérdés hogy teljesen egészségtelen a tényleges 10% alatti testzsír.

2021. szept. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!