Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Osztott vagy teljes test ?...

Osztott vagy teljes test ? Mint gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Szerintem az a lényeg, hogy heti 2x-szer edzünk meg minden izmot, és persze ne hagyjuk ki edzéseket szóval legyen fenntartható az egész. Innentől nem számít, hogy ki hogyan, edz hiszen aki heti 1x-szer mindent pl. bro split, viszont élvezi és évekig fenn tudja tartani, biztos jobb eredményt ér el, mint aki ppl-el, majdnem minden nap gyúr és random kihagy napokat, mert fáradt, nincs kedve stb. Szóval bármivel lehet fejlődni, de van amivel kicsit gyorsabban, de a legfontosabb a kitartás.

Ti mit gondoltok erről?


[link]


[link]


[link]



2021. szept. 24. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Így van. Mi a kérdés?
2021. szept. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez a "bármivel lehet fejlődni"egy általános semmitmondó duma.

Mint a a "nincs túledzés,csak elégtelen táplálkozás és elégtelen pihenés",meg a "no pain no gain"


Megmondja a nagy semmit,amit nem tudsz használni konkrétan semmire.


A ketszer edzés egy izomra se mond sokat.

Mert nem mindegy miből hány sorozatot csinálsz.

Egyetlen egy támpont van,hogy az izmot célszerű hetente 2 3 alkalommal elosztva a sorozatokat edzeni,mintsem 1 szer sok sorozattal.

2021. szept. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem jol mukodik evek ota a heti 1 mindenre
2021. szept. 25. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez olyan, mint mikor van egy ember, nyakig ragyás és mitesszeres, te meg azt javaslod neki, hogy tisztítsa megfelelő termékekkel a bőrét és kenjen rá megfelelő hidratálót. Aztán szerencsétlen rácsodálkozik, megcsinálja, amit mondasz és eltűnik a ragya az arcáról. Hű b*zmeg, ki gondolta volna, hogy ha nem hagyod rajta a több napos redvàt, akkor nem gyullad be!


Ki gondolta volna, hogy ha felemeled a valgad, akkor változni fog a tested?!


De ahogy ez a bőrápolási tanács is olyan lesz egy aknésnak, mint halottnak a csók, úgy ez a testépítési tanács is olyan lesz egy gyakorlott sportolónak.


Mert naná, hogy ha olyannal csináltatsz valamit, aki előtte nem csinált semmit, az változni fog. Nekem is izmosabbnak tűnt a lábam, mikor elkezdtem heti 2x kocogni. De mikor elkezdtem rendes súlyzós edzést végezni megfelelő terheléssel minden főbb izomcsoportra, a régi énem 2 évnyi munkáját lehagytam a p*csába 2 hónap alatt. És hasonló érzés volt osztott edzéstervre is váltani.

2021. szept. 25. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hat en mar mindenhogy edzettem 15 ev alatt. Nekem az osztott jott be, mindenre heti 1.
2021. szept. 25. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!