Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Honnan származik az az elképze...

Honnan származik az az elképzelés, hogy nincs hatása a tápkiegeknek?

Figyelt kérdés
Drága, túlárazott, nem éri meg és nagy lehúzás. De attól még 1-2%-ot számít.

2021. okt. 5. 08:14
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
30%

A tabletta formályában bevitt vitaminok is táplálékkiegészítők.

Csakxolok!

2021. okt. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

6:

Mivel a vashiány hemoglobin hiánnyal is jár, így ha nem szedsz rá semmit, kevesebb oxigént tud a szervezeted az izomzatodhoz szállítani, ez pedig meglátszik a teljesítményen.

2021. okt. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

11:

Étrendkiegészítők. El kellene felejteni azt, hogy táplálékkiegészítő, ilyen kategória nincs. Van sima élelmiszer, dúsított élelmiszer, étrendkiegészítő, illetve gyógyszer, ebben a sorrendben egyre szigorúbbak a követelmények. A táplálékkiegészítő csak egy marketing szöveg.

2021. okt. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
77%

Kérdező! Én biztos, hogy nem jövök azzal, hogy 10 év után is szépen lehet fejlődni naturálban. Szerintem szigorú diétával és progresszív edzéstervezéssel 5-6 év alatt ki lehet maxolni a naturál genetikádat. Pont ezért nem látom értelmét a naturál hobbi kondizásnak (a versenyzői részét hagyjuk).

De ezt most ne keverjük ide. A lényeg, hogy a tápkiegészítők 95 százaléka a kukába való, nem a szervezetedbe.

2021. okt. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
34%

Csak lovagolsz a szavakon.

Kiegeszíted vele a táplálékodat vagy az étrendedet.Ugyanaz a végeredmény!

Ha étrendkiegészítőnek,vagy anyagcserelősegítő energiaforrások eszenciális pótalkatrészeinek neveznéd akkor sem lenne kevésbé marketingos.

2021. okt. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

#12

Én szedek rá vasat, azóta nem extrémen alacsony. Persze így is csak éppen eléri az elégséges szintet. De mikor nagyon alacsony volt (fejből nem tudom mennyi, de bőven a határérték alatt), még akkor sem volt jelentős a vérképemben a hemoglobin hiány. Úgy tudom ahhoz évekig tartó kezeletlen vas hiány kell. Ami szerintem nálam is megvolt, szóval ez számomra így elég kérdőjeles...

2021. okt. 5. 11:03
 17/30 anonim ***** válasza:

15:

Nem, az étrendkiegészítő hivatalos elnevezés, és egy olyan kategória, amit be kell jelenteni az OGYÉI-nél, szemben az élelmiszerekkel, amiket nem. Mivel olyan hivatalosan nincs, hogy táplálékkiegészítő, ezért bármire rámondhatod.

2021. okt. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
58%
Azért az cuki, hogy a "tápkieget" (mintha valami baromfiról beszélnénk kb.) szedők egyike sem tud helyesen írni. Szóval jól gondoltam, csakugyan leépíti az agyat.
2021. okt. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

#18

ja de én alapból ostoba és depressziós vagyok, szóval ne belőlem indulj ki :)

Egyébként lehet hogy mindegyik diszlexiás és diszgráfiás.

2021. okt. 5. 12:35
 20/30 anonim ***** válasza:

"ja de én alapból ostoba és depressziós vagyok, szóval ne belőlem indulj ki"

Mind azok vagyunk. Ez alapfeltétel gyúrósoknál


"De attól még 1-2%-ot számít."

Az kb. nulla, figyelembe véve az árát

2021. okt. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!