Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Honnan származik az az elképze...

Honnan származik az az elképzelés, hogy nincs hatása a tápkiegeknek?

Figyelt kérdés
Drága, túlárazott, nem éri meg és nagy lehúzás. De attól még 1-2%-ot számít.

2021. okt. 5. 08:14
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
40%

Van itt egy két troll, nem tudom honnan tévedt ide, szerintem az egészség kategóriából.Azt mondják,nincs hatása a táplálékkiegészítőknek.MEeg ilyenekbe belekötni, hogy étrendkiegészítő így a helyes.

Ki nem xarja le!

Azért mert itt némelyik embernek nincs erre pénze, ezek nagyon is jó kiegészítők.

Ha nincs időd mindig összeállítani az étrendet, veszel fehérjét, vagy étkezés helyettesítőt amiben fehérjén kívül plusza aminosavak, rost vitaminok vannak, eléggé hozzájárulsz hogy a tested jobban regenerálódjon.

Ezeknek van elég nagy hatása a szervezetre, edzésre.

Olvasgass külföldi oldalakon, ahol orvosok, akik sporttal foglalkoznak, tanulmányokkal linkelve leírják, kifejtik hogy pl melyik aminosavnak magasabb dózisban milyen jótékony hatásai vannak.

Itt akik ennek az ellenkezőjét hírdetik, eléggé csóró emberek, pénzük arra van max hogy a kiszámolt csirke meg rizs meglegyen, fehérjéről meg csak álmodoznak.

Aki szedni akarja, azt leszólják.

Ne hallgass rájuk!

Vedd nyugodtan, van mindegyiknek hatása, ahogy leírták.

2021. okt. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
30%

21:

"MEeg ilyenekbe belekötni, hogy étrendkiegészítő így a helyes."


Nem a helyességgel van a probléma, hanem azzal, hogy mivel nincs hivatalosan ilyen kategória, ezért bármire ramondhatják, hogy táplálékkiegészítő. Étrendkiegészítő meg szabályozva van, még ha nem is annyira, mint a gyógyszerek.


"Azért mert itt némelyik embernek nincs erre pénze, ezek nagyon is jó kiegészítők."


Igazából a helyzet fordított, egy kiegyensúlyozott étrend minőségi alapanyagokból olcsóbban jön ki, mint ha egyes vitaminokat, ásványi anyagokat, illetve aminosavakat étrendkiegészítővel pótolsz. Jobb a kiegyensúlyozott étrend, de megértem, ha nincs rá pénzed vagy időd.

2021. okt. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
0%

Otthon mutattam az asszonynak mennyi idő lesz míg valamelyik ilyen troll válaszol, mert gondolom lesi a kérdést egész nap, remegő kézzel, hátha valaki megkérdőjelezi amit írt.

Én 10 percre gondoltam, de megelőztél, troll kollega.

Nagyon habzik a szád, úgy látom.

Azért ebben a nagy idegbajban a billentyűzetet szét ne csapkod!

2021. okt. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
57%

A külföldi orvosi kutatások pont, hogy azt támasztják alá, hogy a magas dózisban bevitt aminosav és aminosavszármazékoknak az égvilágon semmilyen tényleges pozitív hatása nincs az izomfejlődésre, úgyhogy teljesen feleslegesek. Pláne abban a nevetséges dózisban, amennyit egy BCAA italtól kapsz. Nulla értékelhető hatás drágán. Full megéri!

Amúgy igazad van. Én is azért nem használok tápkiegészítőket (vagy étrendkiegészítőket, hogy megnyugodjon az illető, aki minden kommentjében véres szemmel kijavít mindenkit), mert nincs rá pénzem. Csóró vagyok. Pedig ha gazdag lennék és lenne pénzem borsó fehérjére, meg kreatin pezsgőtablettára, meg leucinra, meg tribulusra, akkor tökre ki lennék gyúrva. Most meg itthon szomorkodom, és eszem a lazacot a marha hátszínnel, közben pedig azon agyalok, hogyan tudnék valahogy egy kis zsírégető l-karnitinhez jutni.

Remélem ezt a kommentet is megmutatod a bűnronda asszonyodnak!

2021. okt. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

23:

Esetleg valami érv, vagy marad csak a személyeskedés?

2021. okt. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Profi szinten van értelme pénzt szórni ilyenekre, lásd Molnár Péter saját bevallása szerint amatőr kategóriában nem vt annyi minden kiegészitőre anyagi forrása mint most profiként. De ugye profi szint! Ahol egész évben 10% körüli tzs-nál mozognak.

Amatőrként vagy laikusként a sokkal fontosabb dolgokat se érik el, hogy pl áttérjenek a minél egészségesebb, tisztább (naturális minőségi) élelmiszer alapanyagokra, hanem eszik a szemetet kis bcaa-val, glutaminnal meg tejsavóval.

2021. okt. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:

#23

Te vagy a 22 éves 60 kilós Elemér Béci Józsi bácsi ha jól tévedek?

2021. okt. 5. 20:13
 28/30 anonim ***** válasza:
59%
Igen, ő az!
2021. okt. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
4%

Gyerökök,de rá értök.

Nincs házifeladat estére?

Holnapra nem kell tanulni semmit?

2021. okt. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
59%
A tapkieg csak kenyelmesebbe teszi a napi bevitelt. Nyilvan anelkul is mukodik ha kajabol megvan minden. A kenyelemnek ara van 🤷‍♂️ de a kaja mindig jobb.
2021. okt. 6. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!