Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Otthon hogyan lehetne megoldan...

Otthon hogyan lehetne megoldani a húzódzkodást, tolódzkodást ?

Figyelt kérdés
Próbáltam keresni valamit ami alkalmas erre, de csak 1 fém gerendát találtam az udavaron, aminek nem éppen legjobb a fogása + ugye tél lesz. Tolódzkodni meg két széket összetoltam és úgy, de azokon majdnem szétment a könyököm és fel is borultam.

2021. nov. 12. 18:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát szerintem a kettőt be lehetne szerezni max 15-ért használtan. Annyit nem tudsz félre tenni?
2021. nov. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lehet venni decatlonba falra rogzitheto huzodzkodot enis azt vettem. 100 kg ig nem is kell csavar nagyon jo kis szerkezet, tolodzkodas meg 2 szek azt csokolom.
2021. nov. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1#

Hol tudnék annyiért használtan venni?


2#

Nekem az ilyenek nem jók, falba fúrós kell, mert elég nagydarab vagyok. A székes ötelet kipróbáltam, de nem jött össze, írtam.

2021. nov. 12. 21:51
 4/11 anonim ***** válasza:
2es vagyok, a tolodzkodast en ugy oldom meg hogy ne csessze annyira szet a csuklom, hogy egyik kezem egy szeken masik a konyhapulton, es a konyhapulton egy fekvotamasz bakba markolok ami ugye par ezer ft , igy kenyelmes olcso es jo. Am ha ezt a huzodzkodot csavarral rogzited akkor 100 kg folott is bir, mindent betudsz decatlonba szerezni lehet nem a legolcsobb de jo ideig lelesz tudva a problema. Ennyit meger szerintem.
2021. nov. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Zartszelvenybol parezerer
2021. nov. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Néztem decatlon-t a húzódzkodó 20-ért jónak néz ki 130at bír, de a tolódzkodóról sok a rossz vélemény, hogy ingatag és így is 24ezer, szóval szerintem azt máshonnan rendelem. Valakinek ötlete ezzel kapcsolatban ? Melyik a megbízható?
2021. nov. 13. 15:17
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha nemtudsz csinalni akk pl egy ilyen.. ez eleg olcso.

[link]

Sok ilyesmi van, falraszerelheto verzioba is.

2021. nov. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Azta ez nagyon jó árba van és tökéletesen megfelelne. Nem fog összedőlni kb 85-90kgtől ?
2021. nov. 14. 20:20
 9/11 anonim ***** válasza:

Tess pont ugyanaz masik oldalon. Itt irja h 150kgot bir


[link]

2021. nov. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Isten vagy komolyan
2021. nov. 15. 15:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!