Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez mennyire hatásos edzés...

Ez mennyire hatásos edzés edzőteremben? Kellene valamit változtassak? Valamit nagyon nem jól csinálok? Valamit még kellene csináljak? Annyi célom van hogy úgy összességében jól nézzen ki az egész testem

Figyelt kérdés

Heti 3x megyek, full naturál


Mell: Fekvenyomás padon 1x20 40kg, 1x15 60kg, 1x10 70kg

Váll: Egykezes súly magam elé felhúzása 3x10 12.5kg

Koncentrált bicepsz: 3x10 12.5kg

Hát: Gépen lehúzás 3x10 70kg

Tricepsz: Csigán lehúzás 3x10 45kg

Láb: Gépen lábtolás 3x10 70kg



2021. nov. 16. 11:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
71%
Ja hogy 19/F. Így azért más. Én végig azt gondoltam, hogy 18/G.
2021. nov. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
72%

Valamit még kellene csináljak? Annyi célom van hogy úgy összességében jól nézzen ki az egész testem...


Milyen az étrended?

2021. nov. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ősedzés menjen, GPP-ként pedig majomrúgás.
2021. nov. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Kezdésnek nem rossz de lehetne optimalizálni.

Vállra jobb a vàllból nyomás,jobban edzi az oldalsó vállat,tricepszet,nagyobb súllyal lehet csinálni.

Hátra jó lenne még egy evezés mert 1 gyakorlat gyér egy ekkora izomcsoportra.Ha így sok lenne egy edzés akkor inkább csinálj egy gyakorlatot karra és váltogasd hogy egyik nap tricepsz/bicepsz legyen.A kar sok részterhelést kap és nem olyan nagy izom,inkább hátra/lábra csinálj többet.

Lábra jobb lenne a guggolás de sejtem azért nem az mert valamiért nem tudod/nehéz csinàlni.Ha így van dolgozz a mobilitáson/izületeken hogy tudd csinálni mert jobban edzi a törzset,hátat,stabilizáló izmokat.

Sorrend nem a legjobb,elsőnek a fárasztó,sok izmot megmozgató gyakorlatokat érdemes tenni.Tehát elsőnek lábtoló/fekvenyomás,utána hát,váll majd kar.

Ha úgy érzed idővel hogy túl lassan fejlődsz,látványosan lemaradnak egyes izmok érdemes A-B edzéstervet váltogatni naponta hogy jobban kapjanak a kisebb izmok.Pl A napon lábtoló ami combfeszítőre megy leginkább,B napon román felhúzás ami a combhajlítót edzi jobban.A napon fekvenyomás,B napon döntött pados fekvenyomás vagy tolódzkodás és egyéb.

Bocs hogy elrontom a hangulatot,lehet ez a 1/10 aki nem troll csak hogy legyen egy értelmes válasz is.

2021. nov. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!