Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Újév után van értelme lemenni...

Újév után van értelme lemenni kondizni?

Figyelt kérdés
gondolom sok az "újévi fogadalomból már idén lejárok" emberke. mi ezzel a tapasztalatotok?
2021. dec. 31. 17:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Erre a kis időre már minek?
2021. dec. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hogy mi?
2021. dec. 31. 17:32
 3/12 anonim válasza:
100%

miért ne lenne értelme? főleg ha komolyan elhatároztad magad :)

bár szerintem ilyenkor mindegy milyen nap van, menni kell és csinálni

milyen sokszor mondják az emberek, hogy "majd holnap"

ha már akkor elkezdték volna rég sikerült volna a kitűzött cél

hajrá mindenkinek!

2021. dec. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lenne értelme? Minden testmozgásnak van értelme, minden testmozgás hatással van az emberre.


Igen, ilyenkor valóban többen vannak, és igen, vannak akik pár alkalom után abbahagyják. Amitől undorodom, az az amikor egy túlsúlyos személy eljön a terembe és mindenki bámulja. Szegény erőt vett magán, összeszedte a bátorságát, és a sok gyökér csak nézi, nevetgél, ahelyett, hogy segítene esetleg neki a helyes testtartásban, kedvet adna neki. Nagyon sokan elfelejtik, hogy ők is voltak kezdők, ők sem a nagy súlyokkal kezdték, és igen, vannak naturál emberek, akik nem tolnak szteroidokat, és lassabban érik el a kívánt testet. Undorodom azoktól akik lenézik az új, kezdő embereket, és igen, volt hogy kitiltottam emiatt pár gyúrós, szteroidos fószert a termemből. Igen, van saját termem. Igen, ritkán írok választ, de most azt éreztem hogy muszáj. Szóval menjen bárki nyugodtan terembe, nyugodtan kérjen segítséget, a szteroidos dagadt vagyok de izmosnak hiszem magam barmokkal pedig ne foglalkozzanak.

2022. jan. 1. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Te is pont azt akarod 😅 ja van sok.. szerencsere hamar felszivodnak
2022. jan. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én utálom az ilyen újévi fogadalomból gyúrni járó arcokat. Általában 2-3 fős csoportokban jönnek, befoglalnak egy gépet/padot fél órára, szerencsétlenkednek, azt se tudják melyik rendezvényen vannak. Szerencsére 2-3 hónap után eltűnnek.
2022. jan. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
6-os talán mondjuk ha segítesz nekik, akkor megtanulják, nem fognak szerencsétlenkedni, és másokat sem feltartani, plusz még akár megismerhetsz új, normális embereket is.
2022. jan. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#7: Az a baj, amit írtam. Legkésőbb március végére az utolsó újévi gyúrós arc is eltűnik. Ezért kár nekik segíteni. Igazából, ezért kár is lejönniük, dehát úgyis ott fognak tobzódni.
2022. jan. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Persze, mert sokan feladják. Amennyiben azonban szert tesznek ott normális, segítőkész ismerősre, még a végén nem csak szenvedni fog a súlyokkal, sokkal kisebb az esélye hogy abbahagyja.
2022. jan. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#9: Persze, hogy sokan feladják. 17 éve járok edzeni, egy pár újévi gyúróst láttam már. Többségük úgy jön le, hogy se edzéstervük, se étrendük, sokszor még elképzelésük sincs, hogy mit is szeretnének. Ahogy észrevettem legtöbbször a középiskolások adják fel, mert hamar rájönnek, hogy a pizzás csigától, a menza kajától, és a hétvégi piálástól nem fejlődnek, hiába bicepszeznek orrba-szájba. Persze van olyan, aki komolyan elkezd edzeni, de ez nagyon kis százaléka az újévi gyúrósoknak, ők általában, pár hónapig elmennek edzőhöz, hogy valami fogalmuk legyen az edzésről.
2022. jan. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!