Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ab generator szerintetek...

Ab generator szerintetek hatásos lehet hasra?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy gagyik általában ezek a teleshopos cuccok, de én ezt egész jónak látom hasizomra. Mellette rendes súlyzós edzést végzek, de a végén ezzel egész jól meg lehet dolgoztatni a hasizmot ha csinálok belőle 50-t a legnehezebb állásában (szinte függőleges helyzetben). Ingyen kaptam, mert akié volt nem használta. Valaki próbálta már? Érdemes csinálni? :D Azért tetszik mert guggolás, evezés után eléggé el van fáradva az alsó hátam, így a haskerekezés nem megy annyira edzés végén, de ez kevésbé terheli és jól lehet érezni közben ahogy dolgozik a hasizom.


[link]


Erről lenne szó.



2022. jan. 2. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Nőknek való bohóckodás.

Igazi testépítő nem csinál ilyen gyakorlatokat.

2022. jan. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok testépítő, csak otthon edzek :D Hát én a végén kínkeservesen tudok megcsinálni 20-25 ismétlést egy sorozatban. Annyira nem érzem könnyűnek, de valóban egyszerűbb mint mondjuk egy függeszkedve lábemelés.
2022. jan. 2. 15:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyenem. Amúgy szerintem elég jó hasra, meg a kar is érződik rendesen.
2022. jan. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerezz be mellé egy haskereket is!
2022. jan. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Van az is!
2022. jan. 12. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!