Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kreatin szalkasitaskor?

Kreatin szalkasitaskor?

Figyelt kérdés
Étrend + edzés tervem megvan(Ma megyek újra 5 hónap kihagyás után szóval van rajtam felesleg) . És azt terveztem, hogy elkezdek kreatint szedni, kiprobálni. Van valami durvább mellékhatasa? Belehet rosszulni tőle? Csak mert régebben pánik beteg voltam. Viszont azt írták, hogy ha újra elkezdek edzeni akkor nagy boostot fog adni pár hónapig. Mennyit kell szedni, es mikor, hányszor? Köszi ha részletesen elmagyarázod, hogy működik (meg lehet ajánlani ami bevált) :D

2022. jan. 3. 00:13
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
31%

Tetszik amúgy, hogy ha rákeresel google-n arra, hogy

"l-arginin strength"

Majd megnézed a találatok számát, akkor számodra az mind egytől-egyig hiteles, releváns cikk

2022. jan. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
10%

Az arginin kapcsán linkelt cikkek nem is csak amiatt problémásak, hogy mennyire hiteles a cikk, hanem a kulcsszó "strenght" alapján már a címekből látszik, hogy egyiknek sincs köze a kulcsszóhoz, mert erre irányuló kutatás nem volt (talán nem véletlenül)


Egyébként is gúnyolódott csak a válaszadó, de gúnyolódasnak is gyenge volt.

2022. jan. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
64%
Egyértelműen segít a kreatin, én rendszeresen veszek néha, most is beszedtem egy doboz Biotech CreaTor-t (kapszulás, ajánlom). Nincs értelme elmenni "tápkieg ellenes" irányba, mintha oltásellenesek lennénk. Ezek a cuccok a naturál vonalon segítenek és kész.
2022. jan. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
21%
Egyértelműen segít? Nagyon kigyúrt naturál izomkolosszus lettél a bioteches creatortól? Tolsz mellette mást is? EAA, tribulus, hyper mass pörög?
2022. jan. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
35%
neked nem ajánlanám, mindenki másnak igen
2022. jan. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
94%

Hagyjátok ezt a szerencsétlen 14-est!

Ez minden tápszeres kérdés alá beírja a kálváriáját, hogy ő mekkora jani, mert nem eszik mást csak normál kaját.

Mert nincs pénze tápszerre, ezt azért elfelejti hozzárakni.

Ezért aki szerinte tápszert vesz, az nem ért a testéíptéshez.

Olcsójános ez, meg mellé Trool is.

2022. jan. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
69%

Jah és kettő felhasználói regisztrációja van ezen az oldalon.Régebben volt neki több is.

Ugye 14 és 15. válaszoló....hm?

2022. jan. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
15%

Jöhetnek a képek a formákról, ti világbajnokok. De ne azt az alsógatyában feszítős, genetikai selejtes képet küldjétek, amin azóta is röhög az oldal, hanem rendeset.

Az itteni viták 99 százalékát el lehetne dönteni, ha mindenki küldene legalább csak egy képet arról a lehengerlő fizikumáról, amit kreatinnal, citrulin-maláttal és tömegnövelő porral összehozott.

2022. jan. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
51%
jah, sűrűn küldök idegen férfiaknak képet magamról, akik beoltanak mert vettem magamnak 1 doboz kreatint
2022. jan. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
73%

18-19 te most magadnak írogatsz?

Vagy elfelejtetted hogy átjelentkeztél a másik regisztrációdba?

Huhh ez már nagyon durva.

2022. jan. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!