Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kondizásban szeretnék fejlődni...

Kondizásban szeretnék fejlődni, és előrébb lépni mit javasoltok min változtassak ?

Figyelt kérdés

Sziasztok !


21-éves fiú vagyok segítséget tippeket, és ötleteket szeretnék kérni a kondításban amin változtathatnák !


Jelenlegi edzéstervem amit 1 hónapja kezdtem el a következő: Bemelegítés 10-perc, 100 db fekvőtámasz ( pihenőkel), 80 db gugolás 100 db felülés (pihenőkel), tolódzkodás széken 40 db, és a végén 40 oldalra kitolás súlyzóval, illetve 40 fejfölé kinyomás, és levezető gyakorlat a végén az egész edzés összesen kb 40 perc.


Mivel vegetáriánus vagyok ezért húst nem tudok bevinni a szervezettembe de protein port szedek, illetve olyan ételeket amikben van fehérje.



2022. jan. 17. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Nézz a Neten egy edzés tervet.
2022. jan. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Növelni kell a terhelést, aminek a legegyszerűbb módja, ha emelsz a súlyokon. A helyedben elmennék egy edzőterembe, ahol megfelelő kézisúlyzók és gépek vannak. Elején teljes test edzést csinálnék, heti 3x és főleg az alapgyakorlatokat, aztán utána mehet majd heti 4x edzés és jobban felbontva az izomcsoportokat.
2022. jan. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Eddig saját tesúlyos edzéssel próbálkoztam heti 3-szor edzek, és vannak 8 killos kézi súlyzóim, konditeremben nem voltam még ott úgy van hogy tudok egy saját edzőt is bérelni aki segít az elindulásban ?
2022. jan. 17. 17:52
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen, vannak személyi edzők, viszont jól kell megválasztani, mert egy jókora részük csak a pénzt látja majd benned és nem érdekli őket, hogy fejlődsz-e vagy helyesen végzed a gyakorlatot.

Neten is nézhetsz videókat, vagy ismerősöknél kérdezz rá, hogy kit tudnának javasolni, hogy az elején segítsen neked.

2022. jan. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Azok az edzéstervem amiket neten találok, és ingyenesek mennyire hatékonyak ?

Csak mert sok fizetőssel találkoztam már megéri költeni inkább egy edzéstervre amit egy profi edző állított össze ?

2022. jan. 17. 17:58
 6/8 A kérdező kommentje:
Ha tudtok linkeket küldeni edzésterveket amik kezdésként beváltak nálatok megköszönem !
2022. jan. 17. 17:59
 7/8 anonim ***** válasza:

Én magamnak állítottam össze egyet, de neten is sok van, ami kiindulásnak nem rossz. Fizetni szeritnem hülyeség érte, egyrészt nem olcsó, másfelöl pedig lehet, hogy rosszul végzed majd a gyakorlatot.

Ha nem akarsz utánajárni neten, akkor a legegyszerűbb, ha személyiedzőhöz mész. Ő majd összeállít egy megfelelő edzéstervet neked és be is mutatja a helyes végrehajtást.

2022. jan. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak akkor fizess ha meg is tanitja a gyakorlatokat es az etrendben is segit.. de magadtol is megtanulhatsz mindent netrol, videokbol. Csak az sok olvasassal utannajarassal meg kiserletezessel jar. Sztem amit csinalsz eleg is volt atmozgatasnak, mostmar irany a terem
2022. jan. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!