Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Legjobb edzésterv?

Legjobb edzésterv?

Figyelt kérdés
Eddig mindig úgy nyomtam, hogy mell, hát, láb, váll, kar. Most volt egy nagyobb kihagyásom, és push, pullt, leget akarnám nyomni. Heti 5-ösben érdekelne ez a fel állítás, akár cikket is küldhetsz ami bevált nálad.(tudom nem mindenkinek válik be stb...)

2022. jan. 21. 18:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nekem 4 napos az osztottam. Nem karozgatok kulon napon, de volt mar 3napos is csak nem pplbe.

Pplt konnyen ossze tudod rakni magadnak. Nyomsz egy mell vall tricepszet egy hat bicepszet meg egy labat. Ha 2x akarod akkor kell egy A meg egy B verzio. A gyakorlatokat meg gondolom ismered meg mar tudod h mi valt be

2022. jan. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Te akarsz ppl-t nyomni, nem? Akkor miért nem jó, ami a 9. válaszban ban? Ki mondta, hogy nem jó?
2022. jan. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!