Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fizikai meló után ti tudtok...

Fizikai meló után ti tudtok edzeni?

Figyelt kérdés
8 órás 3 műszakos fizikai melo után ti hogy tudtok edzeni?

2022. jan. 27. 18:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
14%

Úgy, hogy lemész a terembe vagy otthon megfogod a súlyzókat és edzel.

Nekem egyedül az időhiány lehet probléma.

Én évekig éltem úgy, hogy éjszaka portáztam, másnap építőipar, délután alvás(16-20-ig), este megint porta, egy nap alvás és megint előlről két nap.

Most már csak portázok, mellette ott a család. Sokszor hulla vagyok, odamegyek azt megcsinálom az edzést.

8 óra gyárimunka az lóf,@sz.Ha neked nehéz, napi egy izomcsoportot bombázz szét, ez max fél óra.

2022. jan. 29. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
72%

áh, lópikula az a 3 műszakos gyári meló.


Én hosszú évekig a négyesmetró alagútját ástam napi 10 órában, majd onnan egyenesen mentem a Four Seasons szállodába recepciósnak 6 órában, onnan lementem még kondiba 1.5 órát, hazaértem, megpusziltam az asszonyt meg a gyerekeket, aludtam 2 órát, majd utána lerendeztem az asszonyt, megfőztem az aznapi csirke-rizs-brokkolit, kivittem a kutyát sétáltatni és utána elindult a munkába megint.


Kifogásokat mindig könnyű találni, ha nagyon nehéz neked(egy óvodásnak se lenne az), akkor napi max 1.5 izomcsoportot bombázz szét, és utána menj a gyárba.

2022. jan. 29. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
45%
😂😂😂
2022. jan. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Gyerekek mizu?

Beindult a mesemaraton?

2022. jan. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
16%
Igen, olyan nem is létezik, hogy valaki még 8 óra meló után megcsináljon egy negyven perces edzést, felássa a kertet, vagy építsen egy tyúkólat, esetleg nőként főzzön, mosogasson, gyereket neveljen. Úgy szokott lenni, hogy ledolgozzuk a 8 órát aztán vinnyogunk a sarokban és az inasok mindent megcsinálnak helyettünk.
2022. jan. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
8%

Nyugdíjasoknak, munkanélkülieknek való az edzés. Nincs is a konditeremben biztonsági őr aki letol egy 24-et alvás nélkül, aztán lerak otthon egy kis térkövet, és alszik egyet aztán bicepszezik.

Erdészet/betonozás/ácsmunka/aszfaltozás/...stb. ez mind semmi 10-12 órában. 8 óra a szalag mellett az odabasz.😓

2022. jan. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
8 óra meló mellett (legyen az bármilyen) simán lehet edzeni. Az emberek nagy része , így edz. 1-2-3 műszak az mindegy. Meg lehet oldani ha szeretnéd.
2022. jan. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
53%
Persze. 10-12 ora melett is edzettem. Bar inkabb melo elott. Meg nalam jobb kerdes az h ennyi edzes melett h tudok melozni 😀 Az edzes alap. A melot meg atveszelem ahogy tudom
2022. jan. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
#12 ez jó volt :DD
2022. jan. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!