Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 1000 kcal/nap diéta, személyi...

1000 kcal/nap diéta, személyi edzőtől. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

A párom elment egy személyi edzőhöz, aki úgy tűnik, hogy edzés témában eléggé képben van (nagyon figyel a helyes kivitelezésre, tartásra, minden apró kis részletre) viszont elétett egy 1000 kcal/nap diétát.

Ő egy 30 éves, 100 kilós majdnem 180 cm magas férfi.


Bár jogosan merül fel a kérdés, hogy aki ilyet kiad a kezéből, vajon más területen mennyire megbízható. De elmondásból egyelőre úgy tűnik, edzéstechnika oldalról nincs vele gond, pedig én arra nagyon háklis vagyok. Bár érhetnek még meglepetések...


Aki már hallott az alapanyagcsere fogalmáról, annál meg kéne szólalnia a vészharangnak. Rá is kérdezett, hogy mi ez, de ő azt mondta, hogy az első 1-2 hónapot így meg kell tolni, utána lehet építkezni.


Én sok éve edzek, anno még magamnak mazsoláztam ki mindent a netről, és bár még mindig laikusnak tartom magam, ezen kiakadtam.


2022. febr. 8. 17:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

A noname okj edzőképző gyümölcse.

Már a 60 éves jóllakott konyhásnéni is személyi edző lesz.

Láttam már ilyet nem egyszer,a hülye edzőképző még reklámozta is őket!

2022. febr. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Az okj személyi edzőképző is olyan, mint a rendőrség, meg a posta, meg a MÁV. Minden jött-mentet felvesznek. Meg is van az eredménye.
2022. febr. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!