Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Könyörgöm emberek van itt...

Könyörgöm emberek van itt olyan aki segítene össze állítani egy személyre/célra szabott étrendet és edzésprogramoz?

Figyelt kérdés

kiolvastam egy tucatnyi könyvet de egyszerűen túl magas... nincs olyan ember akitől tudnék kérni tanácsot.. már nagyon ideges vagyok ezek miatt. szóval KÉNE EGY TAPASZTALT HOZZÁÉRTŐ SEGÍTŐKÉSZ ember aki van olyan kedves hogy segít nekem. a célom az hogy jól nézzek ki. alapizomzatom meg van de eltakarja egy kis felesleg de nem mindet azért "jó" alakom van. szóval előbb le szeretném adni a zsírt aztán izomtömeget szeretnék. lehet ez nem is így megy.. ezért kéne segteni. türelmem időm kitartásom van. 180-181cm 73-74kg vagyok. sportolok már rég óta. tudnom kéne mennyit edzek hány napot egy héten mikor mit egyek és mennyit milyen táplálék kiegészítők kellenek.


kérnélek titeket hogy ne linkelgessetek oldalakat mert nem értem majd meg. konkrét segítség kéne mert HALÁL komolyan gondolom az életmód változtatásomat. a legjobb az lenne ha adnátok egy nevet és levelezhetnénk normál levelezős oldalon (pl.: facebook) mert én beszélgetni szeretnék erről. de ha nagyon konkrét választ adtok akkor lehet erre nem lesz szükség


ha kapnék normális segítséget roppant hálás lennék. nem tom mennyire lehetett levenni a szövegből az elhatározottságomat



2015. márc. 19. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Rengeteg szakember van akik ezzel foglalkoznak. Pontosan a te személyedre, súlyodra írnak edzés terveket, és étrendeket. Akár napi szinten tudsz velük kapcsolatba lenni. A neten találsz ilyen szakembereket. Vedd fel velük a kapcsolatot, és ha megegyeztek az árban akkor mindent elkészít, elmond, és segít neked.
2015. márc. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ez is jó.... hogy keressek rá?
2015. márc. 19. 18:32
 3/6 anonim ***** válasza:

A Sárga Kapszula is megvolt?

Mert az minden kérdést ki kellene, hogy elégítsen.

2015. márc. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
meg volt. de nem sikerült semmit produkálnom. valakivel akkor is beszélnem kéne
2015. márc. 19. 20:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Személyi edző? Pontosabban mi a gond?
2015. márc. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Shop.builder oldal alapismeretek cikksorozat, szájbarágósan direkt debileknek fogalmazva, étrendet és edzéstervet is tartalmaz, ha azt nem érted meg, akkor nincs olyan ember aki segíthet rajtad...
2015. ápr. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!