Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Most tényleg sokan ezért...

Most tényleg sokan ezért járnak edzeni hogy elfáradjanak és leizzadjanak?Van ennek így értelme?

Figyelt kérdés

Otthon edzettem két hónapot, majd egy hetet már voltam edzeni.izomláz az hatalmas, másnap alig tudok mozogni.Mégis a fenéért jó ez a testnek?Mi éri meg ebben egészséges embernek?

Nem jobb volna csak mérsékelt puzustartományban kicsit mozogni, pl gyorsgyaloglás, vagy valami ritmikus testmozgás pl airfitnesz, vagy úszás?

22F


2022. máj. 14. 20:58
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Lol, akkor ne gyurj ha nem jon be. Nem kotelezo.. menj setalni meg uszni 🤷 Aki kondizik az izmos meg eros akar lenni meg szeretik csinalni.
2022. máj. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
22%
Egészséges keretek között van értelme. Viszont mint mindent ezt is túl lehet tolni.
2022. máj. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Fogadjunk, hogy nem mérél közben pulzust.
2022. máj. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%

Kérdező, ha normálisan edzel akkor pár hét után nem lesz izomlázad.

Nekem ebből az jött le hogy az otthoni edzésed egy bohóckodás volt.


Én azért járok edzeni mert egész nap a számítógép előtt ülök és alig mozgok. A hátamnak pedig nem kardio kell hanem rendes erősítő edzés ahhoz, hogy ne fájjon a sok üléstől.

2022. máj. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

#5!


A futás elég szépen dolgozza a hátat, bringázásnál pedig a lejtők aljában való fékezés.

2022. máj. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6 Évekig futottam, heti 3-4x 10-15km-t nekem nem javította a futás a hátamat.


Mióta kondizok és felhúzok heti rendszerességgel azóta simán végigülök 8 órát.


De persze nem feltétlen lesz mindenkinek ez a tapasztalata.

2022. máj. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Semmi! Nem éri meg! Maradj otthon, és bámuld a TV-t!
2022. máj. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Utcso sorozatoknal szoktam foleg

vetkozot alkalmazni, h kimaxoljam. Neha tobb sorozatba, de mindig visszarakom a nagy sulyt vetkozok mondjuk 3at, aztan pihi es ujra. De en nagyon regota edzek es konnyen regeneralodok. Annak amit te irtal nincs sok ertelme, inkabb csak atmozgatas.

2023. febr. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!