Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit tegyek edzőtermi szorongás...

Mit tegyek edzőtermi szorongás ellen?

Figyelt kérdés
Iszonyúan szorongok a teremben. Pár évvel ezelőtt jártam személyi edzőhöz, aztán amikor megpróbáltam egyedül menni, egyszerűen nem ment. Rosszul voltam. 26 éves vagyok, nagyon szeretnék edzeni menni, de nem megy. Nagyon vékony vagyok, a hangom gyerekes. Ott meg a sok férfi, normálisan kinéző ember. Egyszerűen nem megy.

2022. júl. 24. 17:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Senkit nem érdekel ott hogy hogyan nézel ki.. nem csak izompacsírták járnak oda edzeni, ezen ne stresszelj, ha jártál személ,i edzőhöz akkor a gyakorlatoknak is kellene menni
2022. júl. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 MadSeal ***** válasza:
100%
Ha tudsz, eleinte járj olyankor, amikor kevesebben vannak ott. Ez olyan délkörül szokott lenni, de kb. este 5ig bármi jó. Fejhallgató, oversized trikó és mehet a menet.
2022. júl. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Úgy van ahogy az 1. mondja, full nem fog senkit érdekelni, hogy te hogy nézel ki. Elég sokféle ember jár a terembe, senki nem veled fog foglalkozni.
2022. júl. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
64%
Én sajnos elmentem... 2 napot bírtam. Többet soha! Nem írom le, miért, mert mindegy is lenne. A lényeg, hogy inkább vettem felszerelést, és otthon edzek.
2022. júl. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

A szorongás nem racionális: egy dolog tudni, hogy nem foglalkoznak veled, de attól még érezhetsz szorongást, hogy ezzel tisztában vagy (amúgy az sem teljesen igaz, hogy egyáltalán nem foglalkoznak veled, ez akkor igaz ha egy nagy teremben edzel és senkivel nem létesítesz interakciót).


Egyrészt edzhetsz otthon, másrészt csinálhatod azt, amit MadSeal ír. Ez kvázi expozíciós terápia, hozzászoktatod magad. Eleinte menj rövidebb időkre, amikor kevesen vannak ott.

2022. júl. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%
Odamész, kussolsz és leedzel, aztán eljössz. Ennyi erővel ne menj dolgozni meg utcára se, mert ott a sok "igazi férfi". Ha így rinyálsz, te sem leszel soha az.
2022. júl. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Sokadikként én is csak azt tudom írni, hogy nem kell félni, senki sem fog veled foglalkozni. Azok az idők már jó 15-20 éve elmúltak, amikor mindenki belekötött mindenkibe, meg beszóltak. Esetleg ha nagyon rosszul csinálsz valamit, akkor szólnak, hogy az úgy nem lesz jó. De ha csöndben elvagy, észre sem fognak venni.
2022. júl. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
4: mi történt?
2022. júl. 24. 21:53
 9/21 anonim ***** válasza:
Gondolom, tele volt bunkó állatokkal. (Nem a 4-es vagyok.)
2022. júl. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Ettől félek hogy szétszednek.
2022. júl. 24. 22:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!