Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hány hónap edzés után érdemes...

Hány hónap edzés után érdemes fekvenyomásból már döntött padosakat is csinálni?

Figyelt kérdés
2022. szept. 18. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az első naptól is lehet nyomni döntött padon. Ez nem attól függ, hogy te most 7 vagy 8 hónapja jársz konditerembe. Ha szeretnéd, hogy az edzéstervednek a részét képezze a döntött pados nyomás, akkor iktasd be nyugodtan.
2022. szept. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ok csak állandóan azt mondják, hogy kezdőnek tök fölösleges.
2022. szept. 18. 19:26
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kik mondják?
2022. szept. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én állandóan ezt hallottam, hogy hónapokig elég a sima fekvenyomás
2022. szept. 18. 19:49
 5/7 anonim ***** válasza:
57%

Kiktől hallottad?

Nincs olyan, hogy "elég gyakorlat". Van olyan, hogy elég volumen és elég intenzitás. Hogy ezt a volument és ezt az intenzitást te hány gyakorlatból viszed be, azt teljesen egyéni helyzettől függ. Persze vannak jó gyakorlatok, és vannak szar gyakorlatok, de speciel mind az egyenes pados, mind a döntös pados nyomás jó gyakorlat. Bárhogy dönthetsz: csak egyenes pados nyomás, csak ferde pados nyomás, mindkettő. Bárhogyan is döntesz, tök mindegy, nem ez a fontos, hanem hogy ledolgozod-e a terembe a fejlődéshez szükséges volument és intenzitást.

2022. szept. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azok nem értenek hozzá!
2022. szept. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha átmozgattad magad és 6 hónap megvan akkor mehet.
2022. nov. 25. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!