Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Normális ez a személyi edző,...

Normális ez a személyi edző, vagy bennem van a hiba?

Figyelt kérdés
1 éve járok edzeni, étrend összeállításához nem igazán értek. Ezért megkértem a teremben egy edzőt, hogy rakja nekem össze. 40+ éves a pasas, nem 2 napja csinálja, gondoltam ő jó lesz. 177 cm magas vagyok és 95 kg, kb. 20-22% a testzsírom. Mondtam az edzőnek, hogy nem akarom magam sanyargatni, de enyhe kalóriadeficitben szeretnék lenni. 3 műszakban dolgozok, erre írt nekem 3 különböző étrendet, egyet délelőttös, egyet a délutános, egyet meg az éjszakás műszakra, mondván, hogy a gyomor teljesen másként emészt reggel, délután, meg éjszaka, szóval amilyen műszakos vagyok, mindig azt az adott étrendet kövessem. Ez már kezdett gyanus lenni. Aztán pl. ilyenek vannak az éjszakás étrendbe, hogy kőrözött magában, zsírszegény túróval, szénhidrát nélkül. Fehérjeturmix úgy minden nélkül. Délutánosból este 11-kor hazaérve már ne egyek, hanem lefekvés előtt igyak bcaa-t. Meg ilyet szól, hogy 3 banánnal már meg is ettem a napi szénhidrát és kalória adagomat, szóval a banánt kerüljem. Na ott csak néztem... Ahogy néztem neten, 3 banán kb. 300-320 kalória. És mindezért el akart kérni egy kisebb vagyont, mondván hogy 3 műszak, 3 étrend. Mondtam neki, hogy nem fizetem ki, és akkor inkább nem is kellenek az étrendek, mert egyrészt előre szóltam, hogy nem sanyargatni akarom magam, üres zsírszegény túróval meg fehérjeturmixszal. Másrészt nem 3 étrendet kértem csak egyet, ha hármat akar kifizettetni, miért nem szólt előre? Azóta megsértődött és nem is igazán köszön. Szóval kókler lehet a pasas, vagy igaza van és ki kellett volna fizetnem?

2022. szept. 22. 18:25
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
75%
Az hogy kókler-e nem tudhatjuk,egy anonim fórumon. Bár az étrendet bemásolhatnád azért...
2022. szept. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
81%
177 centi 95 kiló szerinted csak 20% tzs? :D
2022. szept. 23. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
80%
Milyen fizetési felszólítás?? 😅 Senki nem írt alá semmit, innentől ez az "üzlet" nem létezik, nem támadható semmilyen formában.
2022. szept. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Fizetési felszólítást én sem értettem, de túl sok itt az önjelölt jogász.
2022. szept. 23. 13:15
 15/20 anonim ***** válasza:
82%

Akkor az edző elég nagy pancser hogy előre fizetés nélkül megcsinálta. Rendesen fizetés után számlával kellett volna ugyanezt.

Így bárki rá vághatja hogy "bocs ez nem jó,nem fizetek" és ingyen kap egy szolgáltatást. Ez nem így működik.


Itt inkább szerintem arról van szó hogy büdös a kérdező számára az étrend,és azt várja hogy pörkölttel és nokedlivel le fog fogyni. De ez nem így van az étrendjébe.

A sovány túróval estére meg semmi gond nincs. De ha kifogásolod az edzővel beszéld meg,ne egy anonim fórumozóktól várj csodát..

2022. szept. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Nem írt alá semmilyen szerződést, ez egy szóbeli megbeszélés volt, innentől az edző törölheti a szemét.

3 műszakra 3 étrend meg hülyeség.

2022. szept. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
76%
Ha szóbeli megállapodás, akkor tényleg nem tud fizetési felszólítást küldetni, de ha írásban van nyoma, akkor igen. Akár mailben... Nem önjelölt jogász, hanem vállalkozó vagyok, aki igenis behajtja a pénzt, amiért megdolgozott. Bár részről minőségi munkát végzek, másrészről a csomagomban egyszeri ingyenes korrekció is van. Itt szúrta el a személyi edződ, hogy nem nem fizettetett előre, nem egyeztetett előre és nem korrigált utólag... A szilvás példa meg azért nem jó, mert a gyümölcs bárkinek eladható. Nem személyre szabott gyümölcsöt árul a kereskedő... ezt a személyre szabott dolgot úgy kell érteni, mint egy porté festmény, amit egyedi igények alapján készítenek el. Ha a megrendelőnek nem tetszik, akkor másnak sem adható el..
2022. szept. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Durranjon a trinyó és a bicó az a lényeg!
2022. szept. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Edzeni kell, mindhalálig!
2022. szept. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

egy kókler, te meg egy hülye vagy, viszont ennek biztos híre megy a teremben, és nem az edző ellen fognak állni.


Én nem szívesen járnék ilyen helyre, ahol konfliktusom van bárkivel.



Hogy őszinte legyek, nem írtad mennyit kért volt, én pontosan 1 étrend árat fizettem volna ki, amit kértem, és egy életre megtanulnám a leckét.

2022. szept. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!