Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Személyi edzőket is szokták...

Személyi edzőket is szokták jattolni?

Figyelt kérdés

2022. szept. 26. 14:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hogy mit?
2022. szept. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
11%
Nemhogy jattolni, de amilyen helyzet van, egyre kevesebben járnak hozzájuk.
2022. szept. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

"egyre kevesebben járnak hozzájuk "


ezt honnan veszed?

2022. szept. 26. 15:38
 4/16 anonim ***** válasza:
Én is úgy látom,egyre kevesebb a vendég.
2022. szept. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem szokták. Eleve nem olcsó és gondolj bele évekig minden alkalommal jattolni mennyi plusz

Azért kevesebb a vendég mert egyre rosszabb mindenki anyagi helyzete és ez az amirol mindenko leghamarabb lemond. En lemondtam a heti 2 edzesrol es csak 1x jarok, ezzel 2w ezret sporolok havonta

2022. szept. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
eddig azt írta itt mindenki, hogy aki edzőhöz jár, meg menőbb konditermekbe, az megteheti, és nem érintik a pénzügyi gondok.
2022. szept. 26. 17:07
 7/16 anonim ***** válasza:
63%
Nem csak menőbb konditermek vannak és a menőbb helyekre se csak és kizárólag full gazdagok járnak. Viszont az átlag edző egy kókler amúgy is, szóval legalább kevesebbet fizetnek kóklereknek. >)
2022. szept. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én nem fizetnék a személyi edzőnek. Esetleg, ha fiatal és a tudása nagyrészét nem a magyar oktatóanyagból szerezte. Mert sajna nálunk a fitnesz edző képzés minimum 15 évvel le van maradva. Elég sok személyi edzőt ismerek, van, amelyik még mindig ilyeneket beszél a vendégének, hogy igyon glutamint, meg anabolikus kapu, meg bicepsz csúcsosító gyakorlat...🤦🏻‍♀️ Az ilyenektől a hajam égnek áll, nemhogy még fizessek is érte.
2022. szept. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Paczalos István ***** válasza:
Mivel meg van fizetve, miért fizetnél még plusz pénzt neki? Ha a cég fizeti, és még pénzt kér, akkor azonnal a Compliance irodának jelezz, és közöld az edzővel, hogy ezt jelzed a cégen belül a megfelelő csatornákon. Valószínű, hogy ez az utolsó alkalom, mikor a cégnek(cégcsoportnak) dolgozozott be az illető
2022. szept. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Edzőhöz járok. Habár átlagbér alatt keresek, de 41es BMIvel ha ugy maradok tobbet koltottem volna szivgyogyszerre 40 eves koromtol mijt igy edzore.

Ujpestre jarok, nem a kozpontba, de azon belul a terem legjobb edzojehez. Porckopassal, asztmaval, allando izuleti gyulladasokkal barmi mas nagyobbat artana mint hasznalna.

Lefogytam, es tartom a sulyom, az edzo meg segit megtartani es epiteni az izomzatom.

En erre koltok. De pl sosem eszem kint, tehat kavezo, meki, etterem, kifozde kizarva. Szoval mindenki eldonti mire kolt, en a netto 260bol ugy dontottem, hogy havi 25 belefer edzot fizetni

De az kamu hogy csak a gazdahok jarnak. Inkabb azokba a termekbe jarnak csak a gazdagok ahol 12-15 ezer egy edzes, a havi berlet meh 40. Nekem 5 ezer egy edzes, havi berlet 10

2022. szept. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!