Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vannak olyan szakemberek akik...

Vannak olyan szakemberek akik étrend írással foglalkoznak? Kiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

20 éves nő vagyok, és mióta kikerültem a középiskolából nagyon küzdök azzal, hogy nem tudom saját magam motiválni az edzésre.

Mindig amikor neki állnék eszembe jut valami, hogy azt jobb lenne megcsinálni és így képtelen vagyok befejezni a videót. Ezt főleg akkor figyeltem meg, ha csak így céltalanul edzek.

Valószínűleg ugyanis ez a titka, ha rendszeresen akarok edzeni akkor az edzésben célok kellenek és úgy érzem, hogy ezt nem random YouTube videókkal érem el, hanem egy jól felépített súlyzós/saját testsúlyos edzéstervvel, ahol megvan, hogy heti hányszor, mit hányismétlésben kell csinálni hány héten keresztül.

Mivel totálisan el vagyok veszve a fittnessz világában, tudnátok ajánlani valakit aki foglalkozik sima edzéster írással, meg mondjuk néha ránéz az emberre, vagy legalábbis lehet tőle kérdezni?

Az online személyi edzés nem érdekel, csak edzésterv, amit akkor csinálok amikor tudok. Az hasznos lenne, ha persze a program alatt is lenne valami feedback, pl. kèrne progress fotòkat meg ilyenek...

Ha ilyen mégsem létezne, akkor mit javasoltok?



2022. okt. 9. 12:05
1 2
 11/15 NTBS ***** válasza:
Edzésterveket edzők készítenek. A tôbbi nem profi.
2022. okt. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
És hol találhatnék az online térben edzőt aki foglalkozik sima edzéstervvel?
2022. okt. 11. 15:29
 13/15 anonim ***** válasza:
Tele van az internet mintaétrendekkel, de, ha te fizetni akarsz egy ilyenért, akkor hajrá...
2022. okt. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Pl tari ádám.

Biztos van jobb meg más, de csak őt ismerem

2022. okt. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Nem tudom, hogy érdekelhet-e valakit, de rátaláltam a darbee.com weboldalára, ahonnan ingyen lehet tök jó edzésterveket letölteni.

Bele is kezdtem egy 30 napos saját-testsúlyos programba, illetve találtam egy jó kettlebell-set is.

2022. okt. 30. 12:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!