Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzéstervet keresek ami...

Edzéstervet keresek ami kardió és erősítő edzést is tartalmaz: fogyáshoz, izom növeléséhez? 27/F

Figyelt kérdés
Bújom a netet de kimondott edzéstervet ilyen kombinációval nem igazán találtam vagy nem voltam benne biztos, hogy nekem való. Sok cikk olvasás után több helyen azt írták, hogy ez a 2 edzésforma kombinációja adja a legnagyobb sikert a fogyáshoz és az izomtömeg növeléséhez. 27 éves férfi vagyok, 100kg, 168cm magas. Fociztam régebben néha futni járok de utóbbi időben csak kaja meg sör úgyhogy nagyábból magasságom és szélességem azonos. Konditeremben már voltam régebben de akkor igazán komolyan talán sose vettem, illetve össze-vissza csináltam mindent, így kezdőként definiálnám magam. Heti minimum 3 alkalommal mennék, de ha kell akkor 4.

2022. okt. 9. 22:43
 1/1 anonim ***** válasza:

A nap: guggolás, fekvenyomás, evezés, karedzés, oldalemelés

B nap: felhúzás (ahogy tudod csinálni, román felhúzás lesz valószínűleg), mellről nyomás, csigás lehúzás hátizomra, karedzés, arcrahúzás

Has vádli mehet minden nap, kardió akár pihenő napokon is.

Ha fogyni akarsz, annak a 99%-a azon fog múlni mit eszel, iszol.

2022. okt. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!